Kategoriler
Sayılar

Rüyada Elli Görmek

Rüyada elli sayısı ne anlama gelir?

Ben  normal hayatta kedilerden çok korkarım ve kedilerden sürekli uzak dururum. Rüyamda aparman boşluğunda bir sürü kedi gördüm ama korkmadım, saydım tam elli tane kedi vardı. Eve girmek için aralarından geçmek istediğimde içlerinden bir kara kedinin bana ters ters baktığını gördüm ama korktuğumu belli etmek istemedim ancak bu kara kedi tam adımımı atacağım yerde, önümde duruyordu ve diğer kediler kenara çekilip yol açtıkları halde bu kedi çekilmiyordu.

Sonra üzerinde atlayarak kaçmaya başladım, kara kedi beni sürekli rahatsız ediyordu, ben kaçıyordum sürekli peşimden geliyordu, koşarak evin kapısını açtım, içeri girdim, kapıyı çarptım. Ancak bu kara kedi camdan içeri girmek istiyordu, korkunç bir şekilde uyandım.

Rüyada elli sayısını yorumu

Sibel selam, bu rüyanın açıklaması için önce rüyada kara kedi görmek sayfasını dikkatli bir şekilde okumalısın. Sayfada anlatıldığı gibi gördüğün kara kedi aslında senin güçlü önseziye sahip olduğunu ve güçlü ön sezilerin size yakınınızda bilmediğiniz, anlayamadığınız bir tehlikenin olduğunu haber verdiğini göstermektedir. Kediden korkman tamda bunu anlatmaktadır. Öte yandan kedilerin 50 tane olması da ilginç çünkü rüyada elli sayısı görmek tüm yaşam için kutsal bir kısaltma anlamı taşırken rüyada 50 aynı zamanda kişinin ailesi ya da yakın arkadaşı birisinin üzerindeki yükü bölüşeceğini temsil eder.

“Rüyada Elli Görmek” için 2 yanıt

hayırlı pazarlar, rüyada 46 numara beyaz ayakkabı giymek ve rakam görmek örneğın 50 51 48 66 gibi rakamlar görmek nedir

Kurban bayraminiz mubarek olsun Rüyamda bir veteriner gördüm (Gerçek hayatda tanıyorum). Bir sandalyede oturuyor. Kurban bayram icin saticidan kurban alacakmis. Kurbanin fiati ne kadar diye sordu. Satici 50 lira dedi .Veteriner de ucuzmus dedi ve cebinden tomarla para cikardi, saymaya basladi. Bende karşısında oturuyordum bir yere borcum oldugu icin 1000 tl kadar keske banada saydigi pardan verse dedim.Ama bunu soylerken utandim mahcup oldum basimi one egdim cunku carseizlik hissetdim. Rüyamda burda bitdi. Ruh halim akli karisik ve korkmus .
Bazi sitelerde 50 sayisi icin omrunun tamami ve sonu diye geçiyor. Okuyunca cok uzuldum böyle birsey olabilirmi? Sizin fikirleriniz benim için çok önemli. Tasvirinizi bekliyorum. Inşallah hayra çıkar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir