Kategoriler
Sayılar

Rüyada Elli İki Görmek

Rüyada elli iki neye işaret eder?

Geçen hafta işimle alakalı namaz kılıp, dua edip, istihareye yattım,  gece rüyamda ak sakallı, nur yüzlü bir dede gördüm. Dede rüyamda bana “kızım masada duran kitabın 52. sayfası aç ve dikkatle oku” dedi. Sabah büyük bir huzur içinde uyandım, içime bir ferahlık geldi ama masamda bir kitap yoktu. Dedenin ne demek istediğini bütün gün düşündüm, acaba hangi kitabı kastetti? İnternette arama yaparken sitenizi buldum ve sizden yardım istiyorum. Allaha emanet olun.

Rüyada elli iki görmek tabiri

Fikriye selam. İstihare konusunda sizden de istihare nedir? nasıl yapılır sayfasını okumanızı rica ediyorum ve bir sıkıntınız karşısında istihare veya başka bir şeyden ziyade direk Allah’a yakarıp, ona sığınıp, ondan her şeyin hayırlısını istemenin daha doğru olacağını belirtmek istiyorum. İstihareye yatıp bir şeyler görmeye çalışıp, ondan sonra da sanki bulmaca çözer gibi onun anlamını çözmeye çalışmaktansa neden direk Allah’tan yardım istemiyorsunuz? Unutmayın o yücedir? o kendisine sığınanları geri çevirmez.

Rüyada aksakallı dede görmek rüyayı gören kişinin yaşadığı sıkıntıdan kurtulmasına vesile olacak, ona rehberlik edip, dileğine kavuşmasına yardım edecek birinin varlığına rivayet edilir. Dedenin söyledikleri hakkında bir şey söylemek zor ama bana sanki Kuran okumanı tavsiye diyor gibi geldi. Yani eğer yoksa bir Kuran al, evinde odanda devamlı dursun onu oku demiş olabilir.

Rüyada elli iki sayısı hayatta kalma, kuvvet ve güç simgesidir. 52 sayısı aynı zamanda sizin hedeflerinize giden yolda kimi sapmalara sahip olduğunuzu, durumunuzu kontrol etmeniz gerektiğini işaret edebilir.

“Rüyada Elli İki Görmek” için 3 yanıt

Merhabalar, 18 yaşındayım ve bir iliskim yok öğrenciyim. Bu gün rüyamda bir otobüste otururken son dakikada koşarak bir kadın gelip karşı koltuğuma oturdu ve yanımdaki adamla şakalaştılar, şoför adama “akbil basmayan var” dedi (ikisi de 30 -40 yaşlarındaydı). Sonra kadın ben “52 yaşındayım, pkk için 52 çok önemli, pırıltı derneğindeyim, orada da 52 çok önemli” falan dedi, onu dinlerken çok sinirlendim çünkü çok milliyetçi bir insanım. Uyandığımda siniri hala hissediyordum ve çok net hatırlıyorum rüyamı, acaba ne anlama geliyor açıklar mısınız?

Kader merhaba, gördüğün rüya gerçekten çok ilginç. Rüyanın ana teması 52 sayısıdır ve sayfada anlatıldığı gibi rüyada elli iki sayısı hayatta kalma, kuvvet ve güç simgesidir. 52 sayısı aynı zamanda sizin hedeflerinize giden yolda bazı sapmalara yaşadığınızı gösterir, durumu kontrol etmek gerektiğini işaret edebilir.

Merhaba ben. Nisanlanmak uzereyim ama emin degilim baskasini seviyorum ve su iki gunde 52 yazisini guruyorum ne anlama geldigini ogrendim ama hala nisanlanmak istemiyorum ne zaman allahim bana yol guzder desem napmaliyim desem e harfini sonra b ve 52 guruyorum bazen yan yan tek tek guruyorum lutfen cevaplayin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir