Kategoriler
Sayılar

Rüyada Elli Sekiz Görmek

Rüyada elli sekiz sayısı neye işarettir?

Bu annemin rüyasıdır, lütfen yorumlar mısınız? Annem rüyasında elli sekiz yaşında kanserden öleceğini görmüş, bana bunu anlattı ve anlamını araştırmamı istedi. Hepimiz çok korktuk, Allah göstermesin. Annemin morali bu rüyaya çok bozuldu, hoşça kalın.

Rüyada elli sekiz sayısı görmek tabiri

Melike selam, lütfen böyle saçma sapan düşünceleri aklınızdan atın. ben de çocukken rüyalarımda başka bir gezegene ait olduğumu, oranın prensi olduğumu sık sık gördüm. Rüyalarımda o gezegene sık sık gidip gelirdim ama arada 40 – 50 sene geçmesine rağmen o rüyalarım gerçekleşmedi, o gezegene hiç gidemedim. Bu yazacaklarım annem hakkındadır.

Rüyada kanser olacağını görmek rüya sahibinin hayatta bazı konularda zorluklarla savaşmak için gücü kalmadığına rivayet edilir. Bu konuda rüyada kanser görmek sayfasında daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Annenin öleceğini görmesi ise rüya sahibi insanın reel hayatında bazı dengelerin bozulduğunu temsil eder, bakınız rüyada öleceğini görmek sayfası. Bunların 58 yaşında olacağını görmeniz ise hayatınızda bazı şeylerin yolunda gitmediğine işaret etmektedir.

Rüyada elli sekiz sayısı görmek bağımsız bir ruhu, yaratıcılık yönünüzü simgeler ve rüyada 58 gerçek yaşamınızda kimi şeylerin istediğiniz gibi gitmediğini işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir