Kategoriler
Sayılar

Rüyada Elli Yedi Görmek

Rüyada elli yedi neye delalet eder?

Rüyamda çocukluğumun geçtiği eski müstakil evimizdeyiz, (tam hatırlamıyorum ama sanki çocukluk halimleyim). Mevsimlerden sonbahar aylarındayız ve geceleri hava soğumaya başlamış ve kalın yorganla yatıyorum. Uykumda dışarıda yağmur yağıyor ve çok yıldırımlar düşüyor, hele bir tanesi sanki evimizde düşmüş gibi ortalığı gündüz gibi aydınlattı. Rüyada en net hatırladığım şey tam 57 tane şimşek saydım. Bunlar ne demek? 20 yaşında üniversite öğrencisiyim, bir sıkıntım yok çok şükür.

Rüyada elli yedi görmek tabiri

Cana merhaba, rüyada çocukluk yıllarının geçtiği eski evini görmek veya orada olmak aslında senin o günlere özlem duyduğunu anlatmaktadır. Mesajında bir sıkıntım yok diyorsun ama büyük ihtimalle bazı gizli endişeler yaşıyorsun ve çocukluk yıllarının o kaygısız günlerine özlem duyuyorsun. Ancak bunu normal karşılamak gerekir çünkü günümüzün yaşam şartlarında endişesiz olmak imkansız.

Lütfen rüyada sonbahar görmek sayfasını incele. Yağmur yağması çok iyidir ve Rüyada yağmur hayırlara işaret eder, bereket, bolluk, arınma, kötülüklerden uzaklaşma anlamlarına gelir. Yağmur yorumu konusunda rüyada yağmur görmek sayfasını okuyabilirsin. Rüyada yıldırım düşmesi rüya sahibinin reel yaşamda bir zarar veya ziyana uğramasına, üzerinde çalıştığı işte başarısızlığa veya zaman kaybına, bu zararlardan dolayı meydana gelecek can sıkıntısına rivayet edilir, ancak yıldırım sonucu ölüm olmazsa bunları bir süre sonra düzeleceğine yorulur.

Rüyada şimşek görmek kişinin hayatında bir takım zorluklar olduğunu ve mücadele etmesi gerektiğine delalet eder. Şimşekleri sayısının elli yedi olması ilginç ki bu durum hayatındaki zorlukları aşmak için yeterli tecrübeye sahip olmadığını, birinden ya da birilerinden destek almak gerektiğini anlatmaktadır çünkü rüyada elli yedi sayısı görmek gelişmemişlik ve deneyimsizlik simgelerken 57 sayısı aynı zamanda gerçek yaşamınızda kimi niteliklerinizi geliştirmek zorunda olduğunuzu anlatır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir