Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Elma Ağacı Dikmek

Rüyada elma ağacı dikmek neye delalet eder?

Rüyada elma ağacıRüyamda sevdiğim adamın babası elma ağacı dikmiş ve ben kendi babamla o ağaçtan çok güzel elmalar koparıyorum. Sonra sevdiğim adamın babası bize çaya geliyor. 17, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada elma ağacı dikmek tabiri

Rüyada sevdiği adamın babasını görmek rüyayı gören kişinin gerçek yaşamda hayallerine ve hedeflerine erişmek için bir takım endişeleri olduğuna delalet eder. Rüya sahibinin reel hayatında bir durum ya da sorun karşısında kendisini hazır hissetmediğini temsil eder.

Rüyada sevdiğin kişinin babasının elma ağcı diktiğini görmüş olmanız bazı şeylerin çekiciliğine kapılıp, kontrolü elinden bırakmamak gerektiğine yorumlanır çünkü rüyada elma ağacı dikilmesi iştah, kontrol edilemeyen arzular ve ilişkide bilinçli olmak gerektiğini simgeler simgeler. O ağaçtan elma yemek ise sevdiğin adamla ilişkinde bazı şeyleri kontrol edemediğini, bir takım şeylerin cazibesine kapılıp gittiğini / gideceğini anlatmaktadır.

O kişinin size çay içmek için gelmesi ise sizin üstün bir sosyal yönünüz olduğunu ve insanlarla iletişim kurma, üstün ikna yeteneği ile bazı problemleri çözeceğini işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir