Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada elma ağacı görmek

Rüyada elma ağacı görmek ne demektir?

Rüyada elma ağacı görmekRüyamda bahçede elma ağacı vardı ve bir sürü kırmızı elma tutmuştu, çok güzeldiler, sadece elmalara bakıyordum. Bahçede elma ağacı görmek manası nedir.

Kimden: kader
Cinsiyetiniz:kız
Yaşınız:16
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: üzgün
Rüyanızın anahtar kelimeleri: elma ağacı, kırmızı elma

Rüyada elma ağacı görmek ne demektir?

Rüyada elma ağacı görmek cennet bahçesi, bilgi, bilgelik ve büyük refah simgeler. Ödüller sizin için ufukta manası taşır. Ayrıca ortak işleri veya atılacak yeni adımları ifade eder. Rüyada elma ağacına çıkmak, elma ağacına çıktığını görmek, Uyum, Huzur ve Bereket anlamındadır. Rüyada elma ağacından düştüğünü görmek sizin günlük yaşamda dikkatsiz olduğunuzu, bu yüzden çalıştığınız veya yaptığınız işte zarar göreceğinizi işaret eder.

Rüyada elma ağacı dikmek, elma ağacı diktiğini görmek, iştah, Şehvetli Arzular ve ilişkide bilinci simgeler. Rüya içinde üzeri meyve dolu bir elma ağacı görmek ihtişam ve büyüklüğü simgeler. Sizin kendinizi çok iyi hissettiğinizi ve hayatta beklentilerinizin arttığını ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada elma görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada elma ağacı görmek” için bir yanıt

Elma ağacında kırmızı elmalar
25 yaşında yüksek lisans öğrencisiyim, ayni zamanda ücretli öğretim gorevliligi yapiyorum. Rüyamda agac gördüm, agaca bakiyorum, elma agaci dalinda kırmızı elmalar varmis, onlardan almak istiyorum, birine soyluyorum, yanimda biri varmis o da dusurmeye calisiyor. Sonra pencereden bakiyorum cok kisa sure hizli bir sekilde yagmur yagiyor, sonra bazi dişlerimin siyah olduğunu gördüm, aynada bakiyorum dislerim siyah, onları tirnagimla kaziyorum, bakiyorum kazidikca beyazlasiyor bembeyaz oluyor, bu sekilde diger siyah olan dislerimi de beyazlatiyorum, sonunda bembeyaz oluyor, yorumlarsaniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir