Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Elma Almak

Rüyada elma aldığını görmek ne demek?

Merhabalar, ben gördüğüm rüyaları hatırlamıyorum genellikle ama inançlarım doğrultusunda gördüğüm her rüyanın bir işareti olacağına inanıyorum, rüyayı hatırlayabilmek için sakin uyuyup sakin ve zamanlıca uyanmaya çalışıyorum, son zamanlarda net hatırladığım rüyalar görüyorum, mesela rüyamda hafif kırmızı bir elma yedim daha sonra yanımdaki arkadaşlarıma birer elma parayla aldım, o elmalar yemyeşildi, iki elmaydı ve para üstü döküldü bir kaba kabın içi parlayan bozuk paralarla doldu.

Benim asıl yorumunu rica ettiğim rüyam, dün akşam rüyamda annemle beyaz bir minibüste, dolmuşta yolculuk yapıyorduk, minibüs doluydu, önümüzde iki kadın oturuyordu, ellerinde pamuk şekeri vardı vişne renginde, bize de ikram ediyorlar ve annem biraz alıp bana veriyordu, bende yiyordum, tadını çok beğeniyordum. Aynı akşam rüyamda arkadaşlarımla bir masa etrafında kalabalıkça toplanmışız herkes içki içiyor, ben de içiyorum, bir şişe içki içiyorum, bir kısmını kusuyorum ama kötü bir şekilde ya da zorla değil kolay bir şekilde içtiğim içkinin bir kısmını tekrar su halinde çıkardığımı görüyorum.

Tam hatırlamamakla beraber sevdiğim insanı da aynı rüyada gördüm sanki. 24 yaşındayım, bekarım finansla ilgili bir yerde çalışıyorum işime, aile ve inançlarıma duyarlı biriyim alkol kullanmıyorum. rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.

Rüyada elma almak yorumu

Rüyada elma görmek hayallerinizin yakın zamanda gerçekleşeceğini gösterir. Elma yemek, elma yediğini görmek şanslı bir dönemde olduğunuzu temsil eder. Rüyada elma almak uyanık hayatta başladığınız ya da başlamayı düşündüğünüz bir projenin hayırlı geçeceğini temsil etmektedir.

Rüyada madeni para, metal para, bozuk para görmek kaçırdığınız fırsatların tekrar önünüze geleceğine işaret eder. Rüyada pamuk şekeri yemek, pamuk şeker yediğini görmek hoşgörüyü, şehveti veya yasak hazları temsil etmektedir. Bu rüya bastırdığınız bazı duyguların açığa çıkmasını da ifade edebilir. Rüyada alkollü içki görmek, içki içmek, rüyada alkollü içkiden içmek, içtiğini görmek iyiye yorulmaz. Rüyada kusmak görmek yaptığınız bir şeyden pişmanlık duyacağınıza işarettir. kustuğunu görmek genelde iyiye yorumlanmaz, insanın düşünmeden hareket ettiğini ve bundan dolayı sıkıntı yaşayacağı anlamına gelir.

“Rüyada Elma Almak” için bir yanıt

Üç yol ağzında pınar ve göl, pınarın altında kocaman bir elma ağacı, elma ağacında bir sürü elmalar var, elma koparıp bir tane yiyorum, sonra biri geliyor “sahibi var, elmayı koparmayın” diyor, sahibinin kim olduğunu soruyorum oda karşıdan gösteriyor “ben onu tanıyorum, babamı tanır” diyorum, babamın adını söylüyorum “hamileyim, aşeriyorum helal etsin” diyorum, sonra iki çocuk oluyor orada, çocuklar elma istiyor, kopartmıyorum bendeki elmadan birer dilimde onlara veriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir