Rüyada Elma Çiçeği Görmek

Rüyada elma çiçeği görmek neye işarettir?

Merhaba. Annem rüyasında vefat etmiş yengemin evimize geldiğini ve hamur yoğurduklarını görüyor. mantı açacaklar ama annemin elindeki oklava evin önündeki içi beyaz çakıl taşlarla dolu temiz berrak sulu nehre düşüyor ve oklava suyun içerisinde az gittikten sonra engele takılıyor ve daha fazla ilerlemiyor kalıyor.

Annem yengeme hamuru açalım ama benim oklava suya düştü çocuk gitsin alsın diyor ve yengemin kızı gidip oklavayı alıp getiriyor. hamuru açıyorlar ve evin bahçesindeler. bahçede 3 tane elma ağacı var bunların ikisi yan yana ve bir tanesi onlardan ayrı biraz uzakta. Annem yengeme her sene bu yan yana olan iki ağacın güzel meyve verdiğini söyleyerek ağaçların üzerindeki elma çiçeklerini gösteriyor ve tek olan uzaktaki elma ağacının meyve vermediğini anlatıp “galiba o garip kaldığı içi küstü” diyor. Acaba bu rüyanın anlamı nedir?

Rüyada elma çiçeği görmek yorumu

Rüyada ölen birini görmek, ölmüş birisini görmek özlemleri, hasretleri simgeler. Rüyada bir ölü görmek sevilen birilerinin geleceğini veya sevdiğinizin birisinden iyi haberler almayı haber verir. Yani ölmüş diri getirir. Olaya bu açıdan bakılırsa ölmüş görüldüğünde korkulmamalıdır. Çünkü ölmüş hayra yorulur. Bu açıdan bakıldığında anneniz için iyi bir haber alacağı söylenebilir.

Hamur karmak, hamur yapmak, hamur açmak, hamur yoğurmak, Rüyada Hamur yoğurduğunu görmek, gören kimse kendi gayreti sayesinde başarıya gidecektir. Tek başına atılım yaparak istediği konuma gelecektir.

Rüyada elma ağaçları görmek Cinsellik, Şehvet, Cennet bahçesi, Bilgi, Bilgelik ve Büyük Refah simgeler. Ödüller sizin için ufukta. Ayrıca ortak İşleri atılacak yeni adımları ifade eder. Rüyada elma çiçeği görmek Bekarlar için hayat arkadaşını bulacağına, yakın zamanda evlilik ve yüzük takacağına, evliler için yeni bir ev sahibi olacağına delalet eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada elma görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Elma Çiçeği Görmek” hakkında 2 yorum

  1. Elma ısıran ve kaybolan kız görmek
    Rüyamda bir kiz gördüm, elinde bir elma vardi ve onu ısırıp yere atti ve kayboldu, bu ne demek?

    1. Hande merhaba, rüyanız şu anda çevrenizde büyük ihtimalle sağlık sorunları olan ve bunu size söylemeyen bir kız olduğunu temsil ederken öte yandan da onun sıhhate kavuşacağına delalet etmektedir. Bakınız rüyada elma görmek sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir