Rüyada Elma Görmek

Rüyada elma görmek neyi işaret eder?

Ben rüyamda gerçek hayatta benden sebepsiz yere ayrılan sevgilimi gördüm, bana iki tane yeşil elma uzatıyordu. Elmaların biri büyük sağlam, diğeri ise çürük elma idi ve birazcık ezikti. O bana büyük sağlam elmayı uzattı, bense düşündüm ki elmayı büyük olduğu için yiyip bitiremem, o yüzden çürük olsa bile küçüğü aldım ondan ama niye küçük elma eziği aldığımın sebebini söylemeden aldım ondan.

Eski sevgilim yüzünde yanılmış bir ifadeyle küçüğü verdi bana. Şimdi o elindeki büyük sağlam elmayı ısırıp yemeye başladı, bana inat yapıyordu sanki, yanında da erkek kardeşim vardı, sonra ben elimdeki küçük ezik elmayı ısırmaya başladım, elmanın içine baktığımda içi tamamen boştu ve küçük bir örümcek yavrusunun o boşlukta gezindiğini gördüm. Yorumlarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada elma görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada elma görmek çok güzel bir rüya olup rüya sahibinin hayallerinin yakın zamanda gerçekleşeceğini gösterir. Rüyada elma yemek, elma yediğini görmek hayırlara yorulur, şanslı bir dönemde olduğunuzu temsil ederken aynı zamanda sıhhat ve afiyette olduğunuzu işaret eder. Rüyada elma bahçesi görmek çok hayırlıdır ve kişinin dileklerinin gerçeklemesi yolunda ilerlediğini temsil eder. Elma bahçesine girmek veya elma bahçesinde olduğunu görmek kişinin karşısına bazı fırsatlar çıktığını ve bu fırsatları iyi değerlendirerek beklentilerinin karşılanacağını temsil eder.

Rüyada elma ağacı görmek, çok hayırlıdır ve bilgiye, bilgeliğe, ortaklığa işaret eder. Detaylı bilgi için elma ağacı rüya tabiri sayfasını inceleyiniz. Rüyada elma çiçeği görmek Bekar olanlar için evlenmek, evli olanlar için yeni bir evin sahibi olacağına işarettir. Rüyada elma koparmak, elma toplamak, elma almak, gerçek hayatınızda projelerinizin olumlu gelişeceğini ifade eder. Birine elma vermek, elma dağıtmak, birilerine elma verdiğini görmek, hayallerinize kavuşacağınız bu şanslı yaşam döneminde elde edeceğiniz güzel şeyleri çevrenizle paylaşacağınızı, onları mutlu edip sevgi ve saygılarını kazanacağınızı simgeler.

Rüyada kırmızı elma görmek, mutlu bir evlilik işareti olup, çok güzel bir rüyadır. Rüyada yeşil elma görmek, sağlık sıhhat habercisidir. Sağlık sorunu yaşıyorsanız iyileşmeye, zaten sağlıklı iseniz bunun devamına delalet eder. Rüyada sarı elma görmek, barışın, bolluğun bereketin ve paranın işaretçisidir.

Rüyada çürük elma görmek, çürümüş elmalar, karşınıza çıkan önemli bir fırsatı, kısmeti kaçırdığınızı ifade eder. Rüyada ham elma görmek, gerçekleştirmek istediğiniz planlarınızı yakın zamanda gerçekleştiremeyeceksiniz anlamını taşır. Rüyada kurtlu elma görmek, hedeflerinize tam yaklaşmış iken beklenmeyen bir engelle karşılaştığınızı ya da karşılaşacağını temsil eder.

Rüyada elma suyu görmek bilgi, bilgelik ve büyük refah simgeler. Ödüller sizin için ufukta anlamındadır. Rüyada elma suyu içmek, elma suyu içtiğini görmek size sağlık konusunda daha dikkatli olmanız, kendinize iyi bakmanız gerektiğini ifade eder. Bu rüya belki de doktora gitmek gerektiğini işaret edebilir.

4 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir