Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Elma Şekeri Görmek

Rüyada elma şekeri görmek neye işaret eder?

Rüyamda bana biri elma şekeri veriyordu ama ağzı açılmamış poşetlerle ambalajlı şeker veriyordu 2 veya 3 taneydi. Sanıyorum o gün bayrammış ve bayram şekeri olarak vermiş. İki tanesini ben alıp bir tanesini ablama veriyordum. Bu gördüğüm rüya ne anlama geliyor acaba? teşekkürler.

Rüyada elma şekeri görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada elma şekeri görmek çocukluk hayallerinizi veya çocukluk dönemine olan özlemlerinizi simgeler. Rüyada elma şekeri yemek, yediğini görmek çocukluğunuzdaki mutlu dönemlerinize benzer güzel bir yaşam evresine girdiğinizi işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada elma görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Elma şekeri teriminin rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün halinde ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve bu ise zamanla, tecrübe, okuma ve araştırma ile elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.

Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyanızda elma şekeri görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.

“Rüyada Elma Şekeri Görmek” için 2 yanıt

Rüyada elma şekeri yemek
Merhaba,
Rüyamda elma şekeri yiyordum, tadi çok güzeldi. “çocukken de böyle yerdik, mutlu olurduk” diyorum.
Hayirlara vesile olmasi dileği ile.
Saygılarimla.

Kübra selamlar, rüyada elma şekeri yemek, yediğini görmek çocukluğunuzdaki mutlu dönemlerinize benzer güzel bir yaşam evresine girdiğinizi işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir