Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Elma Suyu Görmek

Rüyada elma suyu görmek neye işaret eder?

Rüyamda köyde anneannemlerin bahçedeyim, anneannem bahçede namaz kılıyor. Tam bahçenin ortasında elma ağacı var. Ağacın büyük bir bölümü kurumuş, sadece dalının birinde yeşil yapraklar ve olgun elmalar var. Ağaca bakıyorum, elma ağacı resmen eğilmiş “Allah’ım ağaç ne kadar yaşlanmış ve eğilmiş” dememe kalmıyor ağaç kökünden sökülüp devriliyor.

Devrildiğinde ise sadece bir dalında bulunan elmalar yere dökülüyor ve ben bunları topluyorum, sıkıp suyunu çıkarıyorum. Ama tadı şarap gibiydi sanki elma şarabı yapmış oldum. Elma suyunu içip içmediğimi hatırlamıyorum. Bu ne anlama geliyor?

Rüyada elma suyu görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada elma suyu görmek bilgi, bilgelik ve büyük refah simgeler. Ödüller sizin için ufukta anlamındadır. Rüyada elma suyu içmek, elma suyu içtiğini görmek size sağlık konusunda daha dikkatli olmanız, kendinize iyi bakmanız gerektiğini ifade eder. Bu rüya belki de doktora gitmek gerektiğini işaret edebilir.  Rüyada elma şarabı görmek servetini maddi zevkler için boşa harcadığınızı, çarçur ettiğinizi ifade eder. Elma şarabı içmek veya içtiğini görmek vefasız arkadaşlarınızın etkisinde kalacağınızı simgeler

Rüyanızda geçen elma ağacı, elma topladığını görmek konuları için elma sayfasını ziyaret ediniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada elma görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Elma Suyu Görmek” için bir yanıt

Rüyada üzüm suyu içmek
Rüyamda bir restoran da üzüm suyu içiyorum ve garsondan elma suyu istiyorum, önce vermek istemiyor ama ben ısrar edince veriyor ve elma suyunun ne kadar güzel ve zahmetli bir şekilde yapıldığını anlatıyor, bunun manası ne demektir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir