Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Elma Toplamak

Rüyada elma toplamak neye delalet eder?

Rüyamda bilmediğim bir köyde elma topladım, erik ve çilek yedim. Bir köydeydim, köy çok güzeldi. Normalde bizim köyde pek yeşil alan yoktur. Annem bahçeleri gösterdi, hepsi benimmiş, yemyeşildi, meyveler sebzeler çok güzeldi, kırmızı erikler, çilekler, elmalar her şey.

Elma ağacı üzerine çıkarak bir sepet elma topladım, sonra elmadan yedim, elmaların tadı çok güzeldi. Bahçeden çıkıp eve yöneldim, kuzenlerim oturuyorlardı, “çabuk gel” dediler. Tam giderken tepelerinde duvarda kocam bir kırmızı akrep gördüm, kaçıp korktum uzaktan bağırdım, İbrahim kuzenim gördü, eliyle tutmaya çalıştı, iğnesinden kurtulmak için tutup kuyruğunu kıskaçlarını kesti, akrebi öldürdü, uyandım lütfen yorumlar mısınız, elma toplamak, elma yemek, erik yemek, kırmızı akrep görmek ne demektir.

Kimden: betül
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:19
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: kendini bilmez karışık
Anahtar kelimeler: kırmızı erik, elma yemek, kırmızı akrep

Rüyada elma topladığını görmek nasıl yorumlanır?

Betül selam. Gördüğün rüya senin hakkında inanılmaz derece önemli mesajlar vermektedir. Rüyana göre gerçek yaşamında her şey yolunda, çok mutlusun ve hep böyle devam edecek ancak bir şart ile; etrafında bulunan hilebaz, sahtekar bir kişiye karşı dikkatli olman şartıyla.

Rüyada Elma ağacı görmek, Cinsellik, Şehvet, Cennet bahçesi, Bilgi, Bilgelik ve Büyük Refah simgeler. Ödüller sizin için ufukta manası taşır. Ayrıca ortak işleri veya atılacak yeni adımları ifade eder. Ağacından elma toplamak uyanık hayatınızda başladığınız ya da yakında başlamayı planladığınız bir projelerinizin olumlu gelişeceğini ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada elma görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada erik görmek, iyiye tabir edilir. Hayırlı gelişmeleri işaret ederler. Rüyada erik yemek, erik yediğini gören kadın erkek evlat sahibi olur veya erkek evladından hayır görür.

Rüyada çilek görmek oldukça güzel manası vardır ve çok istediğiniz bir şeye yakında kavuşacağınıza işaret eder. Çilek yemek, gönül hayatınızda mutluluklar yasayacaksınız demektir.

Rüyada kırmızı akrep görmek, çevrenizdeki hilebaz, sahtekar bir kişiye karşı dikkatli olmanız gerektiğini, aksi takdirde bir zarar görebileceğinizi simgeler. Bakınız akrep  yorumu.

“Rüyada Elma Toplamak” için 2 yanıt

Rüyada elma topladığını görmek manası nedir
Rüyamda bir elma ağacının dibinde dallarına uzanarak elma topladım. Bir tane ısırarak yedim, elmalar kırmızı ve tatlı idi.
Sınıf gibi bir odaya girdim, ortada masa sandalye vardı, elmaları masaya koydum. Sol tarafımdaki duvarın dibine dizilmiş kalabalık vardı, içlerinden biri ilkokuldan sonra hiç görmediğim ilkokul arkadaşımdı, ona elma verdim.
İleride dar bir koridorda kimi kadın kimi erkek insanlar dizilmişti, içlerinde bende vardım, karsımıza da bir metre mesafe anca vardı gene koridor boyunca insanlar dizilmişti. Bazıları karşılıklı bir şeyler konuşuyorlardı, hepsi iyi giyimli sanırım meslek sahibi insanlardı. Bu ne demektir. Deniz.
34 yaşında evli bayanım.

Yeşim selam,
Rüyanızın ana unsuru elma görmek olup, devamında elma toplamak, elma yemek, elma dağıtmak, arkadaşını görmek ve sıraya dizilmiş insanlar olup, hemen hemen hepsi de olumlu güzel şeyleri işaret etmektedir.
Rüyada elma görmek Hayallerinizin yakın zamanda gerçekleşeceğini gösterir.
Elma yemek, elma yediğini görmek şanslı bir dönemde olduğunuzu temsil eder.
Elma koparmak, elma toplamak, elma almak gerçek hayatınızda projelerinizin olumlu gelişeceğini ifade eder.
Birine elma vermek, elma dağıtmak, birilerine elma verdiğini görmek, hayallerinize kavuşacağınız bu şanslı yaşam döneminde elde edeceğiniz güzel şeyleri çevrenizle paylaşacağınızı, onları mutlu edip sevgi ve saygılarını kazanacağınızı simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir