Rüyada Elma Yemek

Rüyada elma yemek ne demek?

İyi günler sizlerden rüyamın ne demek olduğunu öğrenmek istiyorum. Bundan 1-2 gün önce rüyamda bir köye gittim. Büyük bir toplulukla gidiyordum ve bir eve gittik. Evde yaslı bir adam sürekli “Merve hanginiz” diye soruyordu. “Merve yemek yesin, Merve’ye iyi davranın” diyordu. Sonra tanımadığım bir kaç gençle o köyü gezmeye basladım. Bir ağaç gördüm ağaçta tam olmamış ama çok lezzetli elmalar gördüm. Çok güzel bir yeşili vardı.

Elmalardan 1, 2 , 3 derken bayağı fazla yedim. Daha sonra siyah kırmızı renkli yandan askılı çantam vardı onun içine yeşil elmalardan koymaya devam ettim. Çantamı o yeşil elmalarla doldurum. İlk basta aklıma gelmemişti ama bugün aklıma geldi, o köy benim eski sevgilimin köyüydü. Aradan aylar geçti biz konuşmuyoruz. Sizce bu rüya neyi anlatıyor?

Kimden: Merve
Cinsiyetiniz:Kadın
Yaşınız:21
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz: Yorgun
Anahtar kelimeler: Yeşil elma, elma yemek, sevgilini köyünü, yaşlı adam

Rüyada elma yemek yorumu

Merve merhaba,

Rüyada elma görmek hayallerinizin yakın zamanda gerçekleşeceğini gösterir. Elma yemek, elma yediğini görmek şanslı bir dönemde olduğunuzu temsil eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada elma görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Elma Yemek” hakkında 2 yorum

  1. Selamün Aleyküm,
    Rüyamda vefat eden annemi gördüm. Annem benden elma istedi ve (elma yeşil ya da sarı da olabilir emin değilim) elmayı ikiye bölüp çekirdeklerini çıkararak anneme verdim. Ben de kendime kırmızı elma bölüp yedim. Anneme de dedim ki “”Anne o elindekini yeme bak bu kırmızı elma daha güzel sana bundan vereyim”” dedim. Anneme de kırmızı elma verdim. Anneme bebek gibi bakıyordum. Sonra kardeşlerimi alıp piknik alanındaki bir parka gidiyorduk. Çok eğleniyorlardı. Salıncağa biniyorlardı, kayıyorlardı. Hava da parçalı bulutluydu “”Şansımıza bugün yağmur yağmadı”” diyordum. İleride halam bize bakıyordu. Yanına gittik annemle oturuyorlardı. 21, Kadın, Bekar, Öğrenci

    1. Sevgili Nur,
      Gördüğün rüya anneni çok özlediğini, ondan aldığın yüce erdemlerin farkında olduğunu ve yakın zamanda elde ettiğin / edeceğin başarı ve mutlulukları onunla paylaşmayı çok arzuladığını temsil etmektedir. Lütfen annenize dualarınızı eksik etmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir