Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Elmas Bulduğunu Görmek

Rüyada elmas bulduğunu görmek neye delalet eder?

Merhaba, 35 yaşındayım, evliyim ve 5 yaşında oğlum var, şuan çalışmıyorum. Öncelikle şunu belirtmek istiyorum, 4 günde 3 tane rüya gördüm bunların bağlantısı olabilir mi ?

1. gün Rüyamda elmas sahibi oluyorum, bu elmasın 1 tanesini sattıktan sonra borçlarımızı kapatması için parayı eşime veriyorum, sonra ilk sattığım elmastan daha büyük bir elmas buluyorum ve onuna satmak istiyorum. Sattığım kişi bu elmasın çok değerli olduğunu, arzu edersem üzerinde bulunan parasının hepsini verip geri kalanını gün içinde vermek istediğini söylüyor, kabul edip parayı alıyorum, daha sonra bir tanıdığım beni arabası ile alıp dolaştırıyor ve ben araba almak istediğimi söylüyorum ve 2.el arabalara bakmaya başlıyoruz ancak sıfır araba almaya kararlaştırıyoruz.

2. gün rüyamda kendimi sarı ve altın rengi karışımı bir araba alırken görüyorum ( sanırım araba markası toyota corolla )

3. gün rüya görmüyorum.

4. gün eşim elinde kocaman içinde tertemiz bir su bulunan sürahiyi bana uzatıyor, ne yapacağımı soruyorum, banyo diyor. “elindeki su yetmez” diyorum, fark etmez gerisi var diyor.

Rüyalarımı bir bütün olarak yorumlarsanız sevinirim. Saygılarımla. Vedat. Rüyanın unsurlar: elmas, elmas bulmak, elmas satmak, borç kapatmak, araba bakmak, araba bakmak, sarı araba, toyota, corolla, temiz su, sürahi

Rüyada elmas bulduğunu görmek nasıl yorumlanır

Vedat Merhaba, gördüğün rüyaların kesinlikle birbiri ile alakası var, hepsi anlamlı ve birbiri ile uyumlu. Rüyalarının ortak özelliği yakında büyük bir bolluk ve berekete kavuşup, iş ve aile çevrenizde aktif bir rol alacağınızı, etrafınızın takdirini kazanacağınızı ve geleceğinizin aydınlık olduğunu simgelemesidir.

Birinci gün sana bolluk ve berekete, zenginliğe kavuşacağın bildiriliyor.
İkinci gün bu zenginliği iyi yolda kullanıp, çevren tarafından takdir edileceğini söylüyor.
Üçüncü gün düşünmen için süre veriliyor. Belkide bu zenginlik başını döndürebilir, hatalı işler yapabilirsin. Zenginliğe hazır mısın? deniliyor.

Dördüncü gün ise sana çok önemli son mesaj verilmiş. Yukarıda yazılı değerlere kavuşman için arınman gerekli. Belki kimi davranış, alışkanlık ya da düşünce tarzını değiştirmen, tövbe etmen, eski günah ve hatalarını tekrarlamamak konusunda kararlı olman gerektiğini söylemekte.

Rüyalarınız bugüne kadar gördüğün on binlerce rüya arasında en anlamlılarından birisi. Lütfen ileride gelişmeleri yazar mısın? Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada elmas görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Elmas Bulduğunu Görmek” için bir yanıt

en az 3 defa rüyamda elmas bulduğumu ve yakut taşı bulduğumu görüyorum. ama sadece topluyorum. satmıyorum ya da satamadan uyanıyorum. bu rüyalarımın anlamı ne olabilir. bana yardımcı olabilirmisiniz. teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir