Rüyada Elmas Görmek

Rüyada elmas görmek neye işarettir?

Rüyamda bir evdeyim evde bir adam cebinden elmas kesesini düşürüyor elmaslar dağılıyor, o şahıs elmasları toplamaya başlıyor, göremediği birkaç tane elması ben o fark etmeden toplamaya başlıyorum.sonradan anlıyorum ki adam farkında ama sesini çıkartmıyor. Ben topladıkça elmaslar artıyor fındık toplar gibi elmas topluyorum küçük büyük parlak elmaslar. Biriktirdiğim elmasları bir keseye koyuyorum, yeğenim eve geliyor ve keseyi ona veriyorum “al bu keseyi buradan hızla uzaklaş, elmasları sat” diyorum.

Daha sonra yola koyuluyorum, yolda yürürken yanımdan bir at arabası hızla geçiyor, arabayı süren çirkin saçı sakalı birbirine karışmış gözlüklü şapkalı yaşlı birisi, “bu devirde bu arabayla nasıl geziyor “diyorum, bana bakıp kahkaha atarak yanımdan hızla uzaklaşıyor. Fark ediyorum ki at arabasından metal kol düğmesi gibi bir şey döke döke gidiyor daha sonra bunları toplamaya başlıyorum. O yaşlı çirkin adam yanıma geliyor “onlar benim ver onları bana onları, ben döktüm elmastan daha değerli” deyip alıyor benden.

Elmasları topladığım eve tekrar gidiyorum yaşlı adamla. Fakat bu sefer evde çıplak bir kız var, ben tekrar elmas toplamaya başlıyorum, çirkin adam elmasları topladığımı fark ediyor, bana elmastan daha değerli bir yüzü bozuk para, diğer yüzü yakut elmas karışımı bir şey gösteriyor. Sonra adamlarına bir kaç tane elmas toplatıyor. Çıplak kızında kolunu bacağını kırıyor kıza işkence yapıyorlar. Daha sonra evden hızla koşarak uzaklaşıyorum.!

34 yaşındayım evli değilim,anlatacağım rüyamın bir benzerini aylar önce tekrar görmüştüm. Saygılarımla. İbrahim.

Rüyada elmas görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada elmas görmek iyidir, güzel olayları müjdeler. Rüyasında elmas gören kişinin fakir ise bolluk, berekete kavuşacağına, zengin ise daha da zengin olup, hayır işleri yapacağına yorumlanır. Rüyada elmas bulmak, rüyanızda elmas bulduğunuzu görürseniz bunun açıklaması sizin uyanık hayatınızda kimi iç çatışma ya da sizi huzursuz sorunu çözmek için çalışıyor olduğunuzu gösterir. Bunun bir başka anlamı kendinizi savunmak zorunda hissettiğiniz bir durumla karşı karşıya olduğunuzu ancak kime karşı savunacağınızı bilmediğinize yorumlanır.

Rüyada elmas çalmak, gerçek hayatınızda kimi şartlar altında ezildiğinizi, artık bunaldığınızı, kendinizi özgürce ifade edebilir bir ortamda olmak istediğinizi, bir başkaldırıyı temsil eder. Bu rüyanın alternatif yorumu ise gerçek hayatınızda açıkça dile getirilmesi gereken kimi sorun ya da sıkıntılarınız olduğunu gösterir.

Rüyada elmas satmak, elmas bozdurmak, gerçek hayatınızda aslında yapmak istemediğiniz bir durumla karşılaştığınızı, kendini bunu yapmaya mecbur hissetmenin sizde büyük bir travma yarattığını ancak zorunluluk sonucu isteksiz olarak hayatında yeni bir aşamaya girdiğini gösterir. Gerçekten uyanık hayatta böyle biri durum varsa sizi böyle sessizliğe iten sebebi araştırıp, tedbir almak gerektiğine tabir edilir.

Rüyada elmas yüzük görmek, gerçek hayatınızda dış görünüşünüz ya da davranışlarınız konusunda bilgi verir. Görünüşünüzde abartıya kaçmanız ya da gösterişli davranışlarınız yüzünden kimi kısmetleri kaçırdığınızı, daha mütevazi olmak gerektiğine yorumlanır. Elmas yüzük takmak, elmastan yüzük taktığını görmek, hayatta güzellik, güç veya gösteriden daha değerli şeyler olduğunu size hatırlatır. Gelecekte “elmas yüzük takıp bu hallere düşmektense keşke bakır yüzük taksaydım da böyle olmasaydı” dememek için bugünden kimi şeyler yapmanız gerektiğine yorumlanır.

Rüyada elmas küpe görmek, uyanık hayatınızda çevrenizde yardıma gereksinim duyanların sesine kulak vermek gerektiğini, malınız veya mülkünüzden bu gereksinim duyanları faydalandırmak gerektiğine işaret eder. Elmas küpe taktığını görmek ise etrafınızdaki yardıma gereksinimi olanlara kulak verdiğinizi, yaptığınız yardın ve hayırlarla çevrenizin itibarını kazandığınızı ve kazanmaya devam edeceğinizi gösterir.

Rüyada elmas madeni görmek Zenginliğin ve saygının işaretidir. Rüyada elmas madeninde çalışmak veya topraktan elmas çıkarmak, reel hayatta zengin olmak ve daha fazla saygınlık elde etmek için doğru bildiğiniz yolda ilerlemeye devam etmek gerektiğine yorumlanır.

4 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir