Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Elti Görmek

Rüyada elti görmek nedir?

Rüyada elti görmekRüyamda eltimi gördüm ve ona balık verdim. Rüyamda eşimin bana kocaman, boyum kadar büyük bir balık verdiğini gördüm, sonra elimdeyken balığın kafasını koparıp eltime veriyorum, pişirip yemek için. Ondan sonra boşanmak üzere olan yeni evli bir tanımadığım kadına yardım ediyorum. Geri döndüğümde balığı parçalamış ve yiyorlardı. yorumlarsanız sevinirim, rüyada elti görülmesi neye çıkar? şimdiden teşekkürler.

Kimden: Merve
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:35
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: sakin
Anahtar kelimeler: Rüyada kocaman balık görmek, büyük balık

Rüyada eltiyi görmek nasıl yorumlanır?

Merve merhaba, Rüyada büyük balık görmek size yaklaşan büyük bir kısmeti işaret eder. Bakınız balık yorumu sayfası.

Rüyada elti görmek, eltisini görmek gerçekten eltiniz var ve onu gördüyseniz bu rüya uyanık hayatınızdaki onunla olan durumunuzun yansımasıdır ve rüyada geçen olaya göre analiz edilmelidir. Balığı eltinize vermiş olmanız ise sizin paylaşımcı, iyiliksever yönünüzü simgelerken, rüyada birine yardım etmeniz bu anlamı iyice güçlendirmektedir. Paylaşarak daha çok mutlu olacaksınız, mutlu oldukça daha fazla kazanacaksınız.

Rüyada elti görmek ilave bilgiler

Rüyada elti görmek, gerçek yaşamda sosyal ilişkiler hakkında bilgi verir. Eltiyi görmek, eltisini görmek gerçekten eltiniz var ve onu gördüyseniz bu rüya uyanık hayatınızdaki onunla olan durumunuzun yansımasıdır ve rüyada geçen olaya göre analiz edilmelidir.

Rüyada elti olmak, elti olduğunu görmek uyanık hayatınızda kabul etmediğiniz, kabullenemediğiniz kimi yönlerinizin olduğunu ifade eder. Eltiyle konuşmak, elti ile sohbet etmek eltiniz ile kimi ortak yönlerinizi tespit edip, ilişkinizi daha da iyileştirmeniz gerektiğini temsil eder. Eltisi ile tartışmak, elti ile kavga etmek reel yaşamda eltiniz ile anlaşamadığınız bir çok konu olduğunu ve çözüm yolu bulamadığınızı simgeler.

“Rüyada Elti Görmek” için 10 yanıt

rüyamda eltim tesettüre girmişti lacivert bi şalla kapanmıştı. ayaklarında siyah topuklu şık ayakkabıları vardı .yanındaki normalde açık olan iş arkadaslarıda yanındaydı onlarda kapanmıştı.ve aceleyle bi yerlere yetişmeye çalışıyorlardı ..ne demek acaba.

rüyamda iki eltimi gördüm eşimde vardı yüksek bir yerde sol tarafımızda uçurum sağ tarafımızda dalgalı deniz vardı. bizde dar bir yerden arka arkaya yürüyoduk eltimin kızı düşme tehlikesi geçiriyordu çağırdık yanımıza gelmedi eşim çağırınca geldi eltim hamileydi yüzü gülerek benimle konuştu.

Rüyamda eltimin tekrar evlendigini gordum bir suru altin bilezik takiyordu cok mutluydu. benim yakin zamanda bebegimi kaybettim. kaybetmeden once de alyansimin elimde iki yerinden kirildigini gormustum ve bebegim öldü. bunlarin anlami nedir altin bir sey gorunce korkar oldum . aciklarsaniz sevinirim tesekkurler.

Rüyada elti ve eşinin halasını görmek
Rüyamda eltim ve eşimin halası bana geliyorlar ve gerçekte ikisi ile görüşmüyorum, bana eltim “bugün çantandan biri bir şey aldı mı? dikkat et” gibi imali bir şekilde konuşuyor, bende saf bir şekilde çantamda çok bir paramın olmadığını söylüyorum, onun kolunu sıkıyorum, oda gülerek evden çıkıyor, daha sonra çantam kızımın dolabından çıkıyor, içinden de kağıda sarılı sarı renkte bir muska ve ben kendi üzerimdeki muskayı çıkarıyorum her ikisini nasıl taşırım diye ağlıyorum esimin halasına ne istediniz bizden ne yaptım size diye haykırıyorum.
26, Kadın, Evli, Çalışıyor, sıkıntılı.

Sezin merhaba,
Görmüş olduğunuz rüya maddi konularda kafanızı meşgul eden bazı şeyler, sorunlar olduğunu simgelerken aynı zamanda bu konuların başkaları tarafından da konuşulmasının sizi fazlasıyla üzdüğünü ya da öfkelendirdiğini işaret etmekte, sabırlı olmak gerektiğini anlatmaktadır.

Selam ben Pelin, dün gece bir rüya gördüm ama tam olarak hatırlamıyorum, evli olduğumu gördüm ama eşimin yüzünü hiç göremedim, sadece gövdesini gördüm, kocamın ailesi ile yaşıyorduk, eltilerim daha yeni gelindim ve binada ki herkesle tanıştırıyorlardı, ve nasıl olduysa bir anda uyandım bunu nasıl yorumlarsınız çok merak ediyorum, saygılarımla.

Pelin merhaba,
Rüyada evlenmek, evlendiğini, evlilik yaptığını, evli olduğunu görmek gerçek yaşamınızda önemli bir gelişimsel aşama geçiriyor olduğunuzu simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir