Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Eltinin Elinde Yılan Görmek

Rüyada eltinin elinde yılan neye çıkar?

Ben dün gece rüyamda eltimlerin ailecek bana geldiklerini ve eltim evinden yanında biri kahverengi yılan, iki yılanla geldiğini gördüm. İkisi de sanki yavru yılan çok hareketli bir halde. Eltim kahverengi renkte olan yılanı elinde tespih oynar gibi oynuyor, diğeri de yerde geziniyor. Dedim ki “çocuklar var, yılandır bu sonuçta, nasıl güvenip getiriyorsun, böyle bir şeyi” diyorum. Ama o hiç beni takmıyor. Yılanların ikisi de öyle hareketli ki kontrol edemiyoruz, ben hariç herkes rahat.

O anda çocukların odasına girmiş yılanlar. Dedim “gördün mü, ne olacak simdi” derken yara falan yok ama güya oğlumu yılan sokmuş. Bakıyorum bir şey yok ama, diyorlar ki “beş dakika içinde bir şey olmazsa çocuğu ısırmamış” demektir. Eltime dedim “cabuk bu yilanlari cikar buradan” dedim . Eltimde torbanin icine koyup disari cikiyordu, ben torbanin delik oldugunu gördüm. Yilanlarsa sakinlesmis torbanin icindeler, dedim “saglam torba bulamadin mi bunlar buradan cikar kacar”, o yine seslenmedi bana ve cikti yilanlarla. O anda eve kapali bir kiz geldi, esimi sordu , kaynımda bizim yataga uzanmis tuhaf bir halde uzaniyor. “Kız oturma odasına geçti” dedi, kız “ben eşinle birlikteyim temelli geldim” dedi.

Kıza “ne diyorsun sen” diyorum ama kizin parlak siyah sacindan yüzünü önce göremiyorum. Diger odaya geciyorum “esime ne oluyor” diyorum bana bir sey demeden kizin oldugu odaya gidiyor. Ben söyleniyorum esim yanima geliyor bir su sesi duyuyorum. Diyorum ne oldu kizla, bu su sesi ne? diyor bana “anlamadin mi” diyor ,neyi diyorum “iliskiye girdik” diyor. Ben esimin esyalarini cantasina dolduruyorum, diyorum ki “sende yalanmissin, sende kandirdin, meger Almanya icin benimle evlendin, ne geregi vardi bunlarin” saydiriyorum.

Kaynım yatakta tik cikarmiyor, yatak odasi camina bakiyorum, camin 4/3 sivanmis diyorumki “su camı acta öyle git, nasil bir duvar örmek, siva cekmek bu” diyorum. Kiz cikiyor banyodan gayet rahat ben esimin önüne cantasini atiyorum “hicbirinizi görmek istemiyorum” derken o dehsetle uyaniyorum. Esim yanimdaydi etkisinden öyle agliyorum ki. Ne kadar rüya dese de aksamin psikolojisidir dese de kafama takildi. Yardimci olursaniz minnattar olurum. Şimdiden teşekkürler, Allahima emanet olun.

Takma isim : dilara
Yaşınız : 38
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Evli
Ruh haliniz : endiseli
Anahtar kelime : yavru yılan, kahverengi yılan, yılan sokması, aldatılmak

Rüyada eltinin elinde yılan görmek tabiri

Dilara merhaba, rüyan inanılmaz derecede karışık, bir sürü olay geçiyor, pek çok unsur var ve bunların çoğu birbiri ile uyumsuz. Bu durum gerçek hayatında büyük bir kafa karışıklığı yaşadığın bir yaşam devresi geçirmekte olduğunu işaret etmektedir.

Rüyanın başında eltinin elinde getirdiği 2 adet yılan bu kafa karışıklığının sebepleri konusunda ipucu vermekte ve hayatında 2 konu hakkındaki gizli korkularının yüzeye çıktığını, normal yaşamını olumsuz etkilemeye başladığını simgelemektedir. Bu konuları tespit edip, onlarla yüzleşip, sorunu çözdüğünde huzura kavuşacağına yorumlanır. Rüyada su sesi duymak  sizin Mevlana gibi düşünce ve zikir dünyasına daldığınızı gösterirken, akan suyun sesini duymak aynı zamanda kendinizi manevi ve ruhsal yönden geliştirmek için su anda zihinsel yönde çalışma yaptığınızı gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Eltinin Elinde Yılan Görmek” için 3 yanıt

Rüyada elinde yılan görmek
Ben başka hayvanlarda gördüm ama seçemiyorum nelerdi. Koltukta uzanmış tek tek hayvanları alıp bir yanımdan diğerine koydum. Sonrakilerden biri yılandı. Elimde yılan görünce panikleyip attım ve fark ettim ki orta parmağımda iki delik diş izi vardı. Sonra mutfakta annem ablam babam vs muhabbet ederken birden aklıma evde yılan oldugu geldi. Tam dedim “yılan var” ama nerede falan derken ablamın oturdugu koltugun kolundaydı, kısa ama kalın, beyaz ama tam degil alacalı bir yılandı. İlkten önemsemedim ama kafama takıldı, bu ne demektir?

Rüyada eski eltiyi görmek
Rüyamda eski eltimle konuşuyoruz “onlar senden sonra yalnız kaldılar” falan diyor. Bende bir tepsi borek yapiyorum. Boreklerimi ozlemislerdir diyorum. Eski kayınvalidemin evine birakiyorum. Kapisi açıkmış onlar benim biraktigimi bilmiyorlar ama aynı rüyada bir gün önce öncesi gene bir şeyler bırakıyorum ama onları hatırlamıyorum. Çok onları düşünmemiştim böyle bir rüya gordum aklıma takıldı yorumlarsaniz sevinirim. İyi calismalar. 30, Kadın, Boşanmış, Memur.

Değerli okurum, dikkat ederseniz rüyadaki unsurlar; eski eltiyi görmek, eski kayın validenin evine gitmek gibi eski evliliğinizin akraba çevresinde geçmektedir. Elti olsun kayın valide olsun çekişme, rekabet sembolüdür. Şu anda yaşamınızda bir rekabet içinde iseniz (iş veya özel yaşamda) bu durum geçmişteki anıları ve eski akrabaları rüyada görmeyi tetiklemiş olabilir. Yoksa rüyanız bu haliyle bir mesaj vermemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir