Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Email Görmek

Rüyada E-mail görmek neye çıkar?

Rüyamda yabancı bir evdeyim. Çalışma masası üzerinde bilgisayar görüyorum. E-mail kutusu açık. Maili okumaya başlıyorum. Mail benim mail adresim imiş. Mail eski sevgilim unutamadığım kişi Hakan’dan gelmiş. Unutamadın mı yazmış sonra zarfı belirtmiş. Bilgisayarın yanında zarfı görüyorum. İçinden kırmızı yuvarlak bir hap çıkıyor, uyuşturucu olduğunu başımın dönmesinden anlıyorum. Gerçek hayatta uyuşturucular yakından uzaktan alakam yoktur çok şükür.

Her neyse, sonra ben rüya olduğunu anlıyorum ve başka şeyler hayal ediyorum. Rüyamda kendimi birden kendi evime ışınlıyorum. Evim içinde gezinip annemlere bakıyorum. Bu rüyayı 3. 5, 4 gibi gördüm. Yorumları bekliyorum. Teşekkürler. 20, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada E-mail görmek neye yorumlanır?

Rüyada bilgisayar görmek modern hayatı ve teknolojiyi ifade eder. Önünüzde yeni fırsatlar açılacağını işaret eder. Bunun yanı sıra bilgisayar duygu ve düşüncelerin yoksunluğunu ifade eder. Hayatın akışına göre gittiğinizi kendi fikir ve düşüncelerinizden yararlanmadığını anlatır.

Rüyada E-mail görmek insanlara doğru bir şekilde ulaşmak için mutlaka fiziksel yollar kullanmanız gerektiğini işaret eder. Elektronik posta göndermek rüyayı gören kişinin gerçek hayatında gönderdiği bir mesajın beklediği etkiyi yapmadığını işaret eder. Rüyada Hotmail kişinin kısıtlı imkanlara sahip olmasına karşılık yüksek idealleri olduğunu ve başarıya ulaşacığını simgeler. Devlet ile ilgili işleri, kişiyi koruyan inançları ifade eder.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ise reelde yaşamın karmaşası karşısında hayatınızın kimi dengelerini kaybettiğinizi, bu dengeleri yeniden sağlamak için neredeyse mucize gibi kimi şeyler beklediğinizi temsil etmektedir.

Rüyada spam görmek, spam mesaj, spam mail, spam ileti, istenmeyen mesaj, istenmeyen mail, istenmeyen ileti, toplu mesaj, reklam maili almak, aldığını görmek, gerçek yaşamınızda küçük ayrıntılar üzerinde fazla vakit kaybederek önemli işlerinizi aksattığını simgeler. Spam yapmak, rüyada spam yaptığını, spam gönderdiğini, toplu mesaj gönderdiğini, istenmeyen mail gönderdiğini görmek, gerçek yaşamınızda önemsiz, size yarar getirmeyecek işlerle uğraştığınızı ve bu nedenle çevrenizin tepkisini çektiğinizi, sizin hakkınızda zavallı olarak düşündüklerini ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir