Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Emanet Araba Görmek

Rüyada emanet araba neye işarettir?

Merhaba, rüyada bana bir araba emanet etmişler, arabanın kapılarını ise bir sürü küçük erkek çocukları açıp duruyor. Zarar vereceklerini düşünüyorum emanet diye korkuyorum ama zaten zarar vermediklerini görünce orada bırakıp beni çağıran arkadaşlarımın peşinden gidiyorum. Arkamda ise açık parlak yeşil çantasıyla takip eden iki kişi var. Arkadaşlarım sokakta denize açılan beyaz çerçeveli açık pencereden gidiyorlar. Peşlerinden pencereye çıkıp oturup, dayanıp bakıyorum.

Bazıları sola doğru göğe yükselip kayboluyor, bazısı siyah kıyafetleri var ve denize düşüyor. Gökyüzüne baktığımda ise bulutsuz bir hava, en yukarısı mavi, ortaya doğru bayrak kırmızısı bir ışık, ve sönük de olsa çok büyük bir güneş görüyorum. Gün batımını çağrıştırıyor ama batmıyor hiç, deniz ise yeşil mavi karışımı bir renk. Denizi dikkatli seyrederken suyun üstüne hafif bir kızıl ışık geliyor. Arkama baktığımda beni bekleyenler var onlarda onlar ile gelmemi istiyorlar. Pencereden geriye doğru gidip onlarla birlikte bir şeyler aramaya çıkıyoruz. Sanki gidecek bir yer arıyor gibiyiz. Teşekkür ederim.

Rüyada emanet araba görmek tabiri

Dilara merhaba, gördüğün rüyada geçen olaylar ve unsurlar arasında bazı belirsizlikler var ki bu durum rüyanın odak noktasının belirsizlik olduğunu gösteriyor, hayatında şu anda yaşadığın bazı belirsizlik veya kararsızlıkların seni olumsuz etkilediğini anlatıyor.

Rüyada araba görmek güç, statü, canlılık, çekicilik, büyük hayaller, modern yaşam sembolüdür. Rüyadaki arabanın size emanet edilmiş olması ise aslında sizin güç, statü, canlılık, çekicilik, büyük hayaller konularında bir eksiklik hissettiğinizi göstermektedir.

Rüyada takip edildiğini görmek kişinin günlük yaşamında başaramayacağını düşündüğü bazı şeylerden sakındığını ifade eder. Böyle bir düşünceye sahip olmak insanın içe kapanmasına, yeteneklerini kullanmamasına, potansiyel gücünü değerlendirememesine sonuç olarak başarısızlık ve mutsuzluğa sebep olur. Bunun farkında olup ona göre tedbir almak gerektiğine tabir edilir.

Rüyada birilerinin göğe yükseldiğini görmek müjde ve mutlu verici bir haber anlamı taşıyabilir. Rüyayı gören kişi bekar ise bu onun için güzel ve mutlu bir evlilik anlamına gelebilir. Evli ise bu rüya o zaman onu devamlı koruyacak, onu gözetecek, her işinde arkasında durup ona destek verecek bir arkadaş, akraba veya dostu olacak manası taşır. Genel anlamda kişinin önünde uzun bir ömür olacağı manası taşır.

Rüyada güneş akıl, aydınlanma, huzur, servet, itibar ve iç görü barışı simgeler, ayrıca doğal enerji ve ilahi gücü temsil eder. Ancak Güneşin sönük olması bu konularda bir gelişme aşamasını ya da bir zayıflığı temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir