Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Emanet Kıyafet Giydiğini Görmek

Rüyada emanet kıyafet giymek ne demek?

kendi düğünüm var ama kimse benimle ilgilenmiyor, emanet başkasının kıyafetini giyiyorum düğün akşamı, kocam var yanımda ama benimle ilgilenmiyor, bende düğünden kaçıyorum, sonra peşimden geliyor ve beni azarlıyor, tanımadığım birisinde kalıyorum o gece, sonra birden ailemi gördüm baban perişan olmuş annemde oyle çok korktum. nagiş!in rüyası

Rüyanın ana unsurları: düğün, düğün kıyafeti, düğün akşamı, düğünden kaçmak, başkasında kalmak, babayı perişan, kendi düğününü görmek. 01 Eylül 2012 01:13.

Rüyada emanet kıyafet giydiğini görmek yorumu

Nagiş merhaba,

Rüyanız gerçek hayatınızda kimi gerginlikler, sinirli olma hali veya bir miktar endişe içinde bulunduğunuzu simgelerken, sorunlardan kaçarak kurtulamayacağınızı, onlarla yüzleşip çözmeniz gerektiğini ifade etmektedir.

“Rüyada Emanet Kıyafet Giydiğini Görmek” için 2 yanıt

Emanet almak
Merhabalar. Rüyamda üniversiteden sevdiğim bir hocayı gördüm. Ben okulun kampüsünde iken bana sanırım çantasını ve anahtarlarını emanet ediyor. Sonra amfide olduğumu gördüm o hocanın dersine katilmisim. Baya büyük ve kalabalık bir sınıftı. Ben önlere yakın bir yerde oturuyorum. Yanımda arkadaşıma bir şey diyorum. Ders esnasinda Hoca bana bakıyor ve ben de ona gülümsüyorum. Kendisi matematik bölümünün hocası ve rüyanın sonunda hissettiğim şey gerçekte de hissettiğim bir şeydi. Okulu bitiremecegimi düşündüm. Gercekte Şuanda da zaten okula ara vermistim. Ama hocami görmek içime çok büyük sevinç ve ferahlık verdi. Ruyam güzel bir şeye işaret ediyorsa haberdar ederseniz çok sevinirim. Çok umutsuzum. Yaş 21, kadın, öğrenci,bekar.

Saide merhaba, elbette hayırlı şeyler işaret ediyor ve hayatta başarıya ve hedeflerine ulaşman için sana yol gösterecek insanlar olduğunu ve bunun değerini bilip ona göre davranmak gerektiğini ifade ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir