Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Embriyo Görmek

Rüyada embriyo görmek neye delalet eder?

Rüyada embriyo görmekBen evli değil ama erkek arkadaşı olan bir bayanım, rüyamda hamileydim, karnım burnumda, böyle kendimi bayağı kilolu gördüm, bir ara göbeğim yana döndü, erkek arkadaşım yanımda ona “ben doğuruyorum” dedim. O da “hemen hastaneye gidelim” dedi ve gittik. Hastanede doktor muayene etti ve doğuma daha çok var dedi, ultrasonla baktı, ultrasonda embriyoyu çok net gördüm. arkasından bir kaç gün sonra karnımın alt kısmından ayakları çıktı, o kadar heyecanlıydı ki ama kan yok, bir anda çocuk çıktı, kız bebek.

Arkadaşım göbek bağını kopardı, elime aldım, kundaklı bembeyaz, sarı saçlı, bir kız çocuğu ama tam hatırlamıyorum yüzünde bir yara vardı ya da leke, pamuk gibiydi yüzü, öylede uyandım.

Rüyada embriyo görmek yorumu

Sevda merhaba, rüyada hamile olduğunu görmeniz aslında gerçek hayatta size ve sevdiklerinize daha fazla yarar sağlayacak konulara odaklanmanız gerektiğini temsil ederken, hastaneye gitmeniz ise bu yönde iyileşmeye işaret etmektedir. Doktora muayene olduğunu görmek üzerinizdeki kimi endişelerden ( büyük ihtimalle tıbbı kaygılar ) kurtulmak için adım atmaya karar verdiğinizi ve bu konuda kararlı olduğunuzu, bunlardan kurtulacağınızı temsil eder.

Rüyada embriyo görmek rüya sahibi için yeni bir fikrin ortaya çıkışını simgelerken aynı zamanda zihnini bilinçsiz duyguların kaplamasını gösterebilir.  Bu rüya alternatif olarak, yaşamınızdaki bir güvenlik açığının duygularınızı ve ihtiyaç önceliklerinizi fazlasıyla etkilediğini gösterebilir.

Rüyasında bir kız bebeği doğurduğunu görmek kısmet, bereket, bolluk işareti olup rüyada bir kız doğurduğunu gören kimse, sevinçli haber alır, sıkıntıda ise feraha erer.

“Rüyada Embriyo Görmek” için 2 yanıt

Ben 5 bucuk aylik hamileyim ve rüyamda elimde bir embryo gördüm ve kalkar kalkmaz cok korktum ne anlama geliyor bilmiyorum ama aklima ilk gelen sey düsük mü yapacagim sorusu geldi bu rüyanin ne anlama geldihini bilen varmi

Fatma merhaba, lütfen endişe etmeyin düşük gibi bir durum işareti olamaz. Hamilelik bir kadının hayatında özel bir yere sahiptir ve bu dönemde anne adayı çok farklı rüyalar görür, lütfen hamilelik rüya tabiri sayfasını inceleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir