Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Emek Görmek

Rüyada emek neye delalet eder?

ben dün gece bir rüya gördüm, bugün internette araştırdım ama bir açıklama bulamadım o yüzden size yazıyorum, lütfen cevap verir misiniz? Rüyamda akşam okuldan eve geldiğimde annem feryat figan ağlıyor “hayrola anne, bir şey mi oldu, yoksa babam mı” diye korkuya sordum. Annem de ağlamasına ara verip balkonun camını açık bıraktığını ve yıllardır gözü gibi baktığı limon ağacının donarak öldüğünü anlattı. Ben de “hay anne, bunun için bu kadar ağlanır mı? bende babama bir şey oldu zannettim ve korktum” dedim. Annem de bana “ben o ağaca ne kadar emek verdim, evladım gibi baktım sen bilmiyor musun?” diyerek kızdı.

Rüyam bu kadar ama rüyada ilk başta gerçekten çok korktum anneni öyle ağlarken, sizce bunu nasıl yormalıyım?

Rüyada emek vermek neye yorulur?

sema merhaba, lütfen ilk önce rüyada anneyi görmek rüya analizi sayfasını oku. Rüyada limon ağacı görmek şifa, sevgili, eş, ayrılık anlamlarını simgeler. Sevgilinizden veya eşinizden ayrılma işareti olabilir. Bakınız  rüyada limon görmek sayfası. Limon ağacının soğuktan donması ve ölmesi ise bu konularda bir sıkıntıya işaret olabilir.

Rüyada emek vermek, emek harcamak, zahmetli bir işte emek verdiğini görmek bu zor işi başarmak amacınıza ulaşacağınızı simgeler. Rüyada emekçi olmak veya emekçi olduğunu görmek hedeflerinizi gerçekleştirmek için zor, bir sürü iş alacağınızı gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir