Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Emlakçı Görmek

Rüyada emlakçı görmek neye çıkar?

Rüyamda ilginç şekilde ev bakıyorum. Bir arkadaşım ile bir yandan konuşarak bir emlakçıya gidiyoruz, arkadaşım yürürken bana iyi bir iş bulacağını söylüyor. Emlakçı bizi sahilde bir yere götürüyor. Deniz kenarında evler var ama biz arka kısmındayız. Güya o kısımda da su var, evler suyun içine inşa edilmiş yani. Baktığımız ev yüksek ve yeni yapılmış gibi. Apartmana dışarıdan bu şekilde bakıyoruz. Ben de diyorum ki “abi ev güzel olabilir ama suyun içinde, bunun temeli çürür yıkılır. (O sırada ön kısımdaki evlere bakıp) buradan olsa olur” diyorum. Çünkü onlar denize sıfır ve altları tepe gibi dolu, bulunduğumuz yer hem 2. sıra hem de dibi su. Su da ne pis ne berrak, hiç dikkatimi çeken bir durumu yoktu.

Sonra annemle bakıyormuşuz güya ama nasıl oldu anlamadım. Annem harita gibi bir şeyden gösteriyor. İzmir Işıkkent’miş güya. Karşıda bir tepe gibi yer var deniz manzaralı. Tepenin kenarında İzmir / Işıkkent yazıyor. Annem de “bak ya Işıkkent’ten ya da (onun yanını göstererek) buradan istiyorum evi. Ama kesin deniz manzarası olsun” diyor. Tamam annem, o zaman sana oradan alırız, diyorum. Yorumlamanızı rica ederim.
Yaşınız : 29’un içindeyim
Cinsiyetiniz : Erkek
Medeni durum : Bekar
Mesleğiniz : Mühendis
Ruh haliniz : Neşeli ve genç, evlilik hazırlığı içinde olan, hesap kitap yapar bir haldeyim.

Rüyada emlakçı görmek yorumu

Rüyada ev baktığını görmek kişinin duygularını sağlıklı olarak ifade etmeyi öğrendiğini ve bunun kendini iyi hissetmesine neden olduğunu işaret eder. Bu rüya aynı zamanda bu güzel durumu daha da iyileştirmek için kendinize zaman ayırıp günlük yaşamın zorluklarından bir süre uzaklaşıp, kafanızı dinlemenizi tavsiye eder. Rüyada sahilde yürümek aklınızın gerçekçi ve hayalperest kısımları arasında denge kurmak istediğinizi ifade ederken deniz kenarında gördüğünüz suyun içindeki evler sizin için çok güzel günlerin yaklaştığını müjdelemektedir.

Rüyada emlakçı görmek rüyayı gören kişinin yeni bir yaşam arayışı içinde olduğunu gösterir, bu arayışta birilerinin rehberliğine ihtiyaç duyduğunu simgeler. Rüyada emlakçı olmak, emlakçılık yaptığını görmek rüyayı gören insanın güçlü sosyal bağları ve girişkenliği ile çevresindeki herkes tarafından beğenildiğini ve ilgi gördüğünü anlatır ve sevdiği, eğlenerek icra ettiği mesleğinde daha da ilerleyeceğine delalet eder, işine hobilerini de katarak hayatta daha da mutlu olacağına alamet eder.

“Rüyada Emlakçı Görmek” için bir yanıt

Rüyamda bayan kuaförüne gitmiştim, orada saçımı fön makinesiyle kurutuyorlardı, daha sonra saçımı kısa küt şeklinde kestiler. Saçlarımı siyah renk olmuştu. Ben bu duruma şaşırdım. Daha sonra iş yerime geldim. Yandaki emlakçı bana erkek arkadaşını tanıştırdı. Adam şişman, göbekli,ve saçları az bir bey idi üzerinde beyaz uzun kollu bir gömlek vardı. Emlakçı da saçlarını siyaha boyatmış ve siyah bıyık bırakmıştı. Büyük bir masada oturuyordu ve sırtını bana döndü. 40 ‘lı yaşlarında olan bey de benim dudaklarımın üstüne beyaz bir peçeteyi açarak örtü.Yanaklarımdan kuvvetlice öptükten sonra boynumu da öptü.Ben bir şey diyemedim. Yüzümde peçete öylece kaldı. Sonra öpen adama sinirlendim o da yüzümdeki peçeteyi kaldırıp öpmek istedi bende hayır dedim. Ramazan ayındayız öpmesin dedim ve bağırdım. Tasvirinizi bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir