Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Emmek

Rüyada süt emmek neye çıkar?

Benim rüyamda bir çocuğum olmuş ama cinsiyetini hatırlamıyorum, cinsiyetini görmüyorum, eve geliyoruz evde yatıyorum ve bebeği emziriyorum ama bebek böyle çok açmış gibi hışımla emiyor, benim çocuğum yok 2 sene tedavi gördüm, çok merak ediyorum bu neye yorumlanır?

Rüyada bebek emzirdiğini görmek yorumu

Birsen merhaba, emmek eylemi; kan emmek, süt emmek, meyvenin suyunu emmek, bitkinin özünü emmek, parmağını emmek gibi birçok farklı eylemi anlatabilir ki hepsinin de yorumu farklı farklıdır. Günümüzde emmek denilince ilk başta süt emmek, bebeği emzirmek akla gelir.  Emme işlemi birleştiricidir, bir araya getiricidir. İki yönden incelenebilir bir duygu ya da bir bir ilişki. Eylemde mutlaka iki kişi vardır (anne ile bebek, Ağacın toprağı emmesi gibi ) ve emme rüyaları insanın başkalarıyla olan durumunu ifade eder. Rüyada küçüğün büyüğü emmesi organik bir süreci, öğrenmeyi, gelişimi ifade eder. Büyüklerini kültürünü alıp bütünün bir parçası olmak isteğini temsil eder. Rüyada büyüğün küçüğü emmesi gören kişinin enerjisini, zekasını, birikimlerini, korumacı yönünü ifade eder ve derin bir anlamı vardır. Rüyada bir yavru hayvanın annesini emmesi o hayvanın işaret ettiği açıklama ve hayatın kendisi birlikte ele alınarak açıklanır.

Rüyada bir bebek sahibi olduğunu görmek rüya sahibinin bir projeye imza attığını ya da yepyeni planları olduğunu gösterir. Bu rüya aynı zamanda yeni bir başlangıca veya yakında katılmayı düşündüğün bir grup ya da proje çalışmasına alamet edebilir. Rüyada bir bebek emzirdiğini görmek kişinin yaşamın olgunluk devresine giriş yaptığını, olaylara daha objektif bakmaya başladığını, gelişmelerin iyi yönde olacağını simgeler.

Emmek, emzirmek hakkında diğer yorumlar

Rüyada yabancı bir kadının memesinden süt emdiğini görmek yakınlarından gelecek bir mirasa işaret eder. Bir erkek bir kadından süt emdiğini rüyasında görürse kadın tarafından bir fayda, miras geleceğine işarettir. Bir kadın bir erkeğin memesinden süt emdiğini rüyasında görürse erkek tarafından bir fayda, miras geleceğini ifade eder. Bu konuda detaylı bilgiyi emzirmek sayfasında bulabilirsiniz. Rüyada emici bir şey, emici bir madde görmek, kullanmak çevrenizdeki diğer yabancılaştırma riski içinde olduğunuzu simgeler.

“Rüyada Emmek” için bir yanıt

Erkek bebek emzirmek
Evliyim, rüyamda bir tane erkek bebeğim olduğunu gördüm, hastanedeydik, sonra çocuk bir anda rahatsızlandı doktor “hiç emziremzirmemişsin” dedi, ben çocuğu emzirdim iyileşti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir