Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada emniyet kemeri görmek

Rüyada emniyet kemeri neye işaret eder?

Merhabalar, rüyamda iş arkadaşımın aracında idim, direksiyonda o vardı. Benim kapım acık ve emniyet kemeri takılı idi, bir suya girip kaza yapar gibi olduk, o indi ben daha sonra indim. Tuhaf olan direksiyon sağda o da sağ taraftaydı, ben solda oturuyordum. Yorumlarınızı rica ederim. Saygılarımla. 40, Erkek, Bekar, Çalışıyor.

Rüyada emniyet kemeri görmek yorumu

Murat merhaba,

Arkadaşının aracında yolcu olarak yer almanız sizin hayatta kendinizle ilgili konularda karar vermekte bazı sıkıntılar yaşadığınızı, kendi kararlarınızı kendiniz veremediğinizi bu konuda başkalarının önemli etkileri olduğunu kısaca bu konularda pasif kaldığınızı temsil etmektedir.

Rüyada emniyet kemeri görmek rüya sahibinin sizin duygu kontrolü konusunda çalışmanız gerektiğini önerir, bazen duygularını kontrol etmek, bastırmak hususlarında zorluk çektiğini temsil eder. Rüyada emniyet kemeri takmak veya emniyet kemeri kullanmak hayattaki sorumluluklarınızı yerine getirmek için canla başla çalıştığınızı, sevdiklerinizin mutluluğu ve rahatı için üstün gayretler gösterdiğinizi ancak bu arada kendiniz için yeterli zamanı ayırmadığını temsil eder.

Kaza yapar gibi olmanız çok ilginç ve rüyadaki diğer olaylarla çok alakalı, bu durum rüyanın mesajının güçlü olduğunu gösterirken bu durum kendiniz için karar veremezken başkaları hakkında isabetli karar vermekte başarılı olduğunuzu ifade etmektedir çünkü rüyasında başına bir kaza geldiğini gören çevresindeki insanların hayatıyla ilgili doğru kararlar verir şeklinde rivayet edilir. Bakınız kaza rüya tabiri sayfası.

Rüyada direksiyon görmek rüyayı gören kişinin hayatının kontrolünü üzerine aldığını veya almaya çalıştığını ifade ederken direksiyonun sağda olması, hayatınızın kontrolünü elinize aldığınızda, kendi kararlarınızı kendiniz vermeye başladığınızda (daha açıkçası sizi sınırlayan engelleri aştığınızda) hayatınızda çok şaşıracağınız, güzel gelişmeler olacağına işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir