Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Emniyet Müdürü Görmek

Rüyada emniyet müdürü neye delalet eder?

Rüyada emniyet müdürü görmekRüyamda bilmediğim bir nedenle karakola düşmüşüm, karakoldaki polisler açlığımı yatıştırmam için üstü fındıklı bisküvi ile kuru incir vermişler, bisküvileri yediğimi gördüm çok güzeldi. O sırada emniyet müdürü karakola gelmiş polisler aceleyle bana verdikleri yiyecekleri gazete kağıdına sarıp kaldırdılar. Müdür çok uzun boylu biri idi.

Rüyada emniyet müdürü görmek yorumu

Seher merhaba,

Rüyada karakol görmek rüya sahibinin çevresindeki insanlara karşı dikkatli olması gerektiği ve kendisinin hiç beklemediğini bir anda, hiç ummadığı bir kişiden bir iftira alacağına işaret edebilir. Rüyada karakola düşmek yakın zamanda rüyayı gören kişiyi hayal kırıklığına uğratan bir olay meydana geldiğini ve hala o olayın onun etkisinden kurtulamadığını simgeler.

Rüyada polis görülmesi rüya sahibinin ailesi ve dostları tarafından iyi korunduğuna işaret olup, güçlü olmak, rakiplerinizi yenmek için gerekli güç ve imkanlara sahip olduğunu işaret eder. Bu rüyanın derin analizi ise içinde bulunduğunuz gizli korkular ve endişelerin yersiz olduğuna yorumlanır, bunu bilip ona göre davranmak gerektiğine delalet eder.

Rüyada emniyet müdürü görmek güç, otorite, kontrol, dikkatsiz davranma anlamlarını simgeler. Yükümlülük ve taahhütlerin yerine gelmediği durumları ifade eder. Polis emniyet müdürü olduğunu görmek ahlak ve vicdan duygularınızı temsil eder, rüya sahibinin düzgün karakterli ve güvenilen bir insan olduğunu simgeler.

“Rüyada Emniyet Müdürü Görmek” için bir yanıt

Dün gece rüyamda valilikte vali ve emniyet muduru oturmuş arkalarında belediye başkanı ve millet vekilleri ayakta emniyet muduru başı öne eğik emniyet muduru ile konuşuyordum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir