Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Emniyet Şeridi Görmek

Rüyada emniyet şeridi ne demektir?

Rüyamda rahmetli annemle yolda gidiyoruz, arabayı annem sürüyor ama emniyet şeridinde gidiyoruz “anne, burası emniyet şeridi, burada gitmemelisin” diyorum, annemde “kızım ne var bunda, bak bue-rası daha emniyetli” diyor. Sonra gökyüzünde birden bir şeyler ortaya çıkıp sonra teker teker patlıyor. iskambil kağıgı gibi dökülüyorlar. Annemle arabadan koşuyoruz, annem nefes nefese kalıyor. Sonra gökyüzünde sıra sıra bir yerlerin kırıldığını kaydığını görüyorum. Bir çok insan toplanıyor arabalar dolusu ve bekliyoruz. Arabamıza dönüp yavaş yavaş arabalarla ilerliyoruz, açıklarsanız çok sevinirim

Rüyada emniyet şeridi görmek tabiri

Fatma selam, bu çok ilginç rüya için teşekkür ederim. Annen hakkında geniş bilgiyi rüyada ölen anneyi görmek rüya tabiri sayfasında bulabilirsin. Rüyada ölmüş annenin araba kullanması aslında sizin gerçek yaşamınızda pasif bir rol aldığını işaret etmekte, kendinizi geri plana çektiğinizi ve başka kişilerin önünüze geçmesine izin verdiğinizi ifade etmektedir. Ölen annenin rüyada araba sürmesi aynı zamanda sizin kendinize saygı veya kendine güven eksikliği yaşadığınıza delalet eder. Annenin arabasını emniyet şeridinde sürmesi ise sizin bu kendine güvensizlik duygusu yüzünden büyük korkular yaşadığınızı ve bu korkulardan kurtulmak için hatalı şeyler yaptığını göstermektedir. Rüyanın son kısmı ise hayatta bazı şeyleri başarmak için kısıtlı zaman olduğunu ve buları tamamlamak için hemen işe başlayıp, hiç durmamak gerektiğini anlatmaktadır.

Rüyada emniyet şeridi görmek rüya sahibinin kaynağı belirsiz bazı endişeler yaşadığını, kendini güvende hissetmek istediğini anlatır. Emniyet şeridinde araba kullanmak rüyayı gören insanın gerçek hayatta hatalı bir yol izlediğine delalet eder. Rüyada bir yerin emniyet şeridi ile çevrildiğini görmek korku, depresyon ve kriz anlamlarını simgeler. Bu rüya aynı zamanda hayatınızda bir kriz döneminden geçiyor olduğunuza işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir