Rüyada Küçük Yavru Siyah Kedi Görmek

Rüyada küçük yavru siyah kedi ne anlama gelir?

Öncelikle merhaba. Ben rüyamda eski olan tasindigimiz bir evde görüyorum kendimizi, normalde kedimiz var ama bir tanede küçük yavru kara kedimiz olmus, fakat bizim eski kedi bu durumdan sikayetci gibi, hiç durmadan miyavliyor. Yavru kedi yatagin uzerinde ilerlerken öteki kedimiz daha daha sesli bagirmaya basliyor. Bu arada köpek buluyorum bitane acik renkte küçük aynı evde onuda beslemeye karar veriyorum. Sonrasini hatirlamiyorum. Simdiden teşekkür ederim. 05. 02. 2012 / 21:27 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada küçük yavru siyah kedi görmek neye yorulur?

Merhaba, gördüğünüz rüya kimi sevdiklerinizi, dostlarınızı ihmal ettiğinizi hatırlatan uyarıcı bir rüyadır. Rüyanın unsurları : ev taşımak, taşınmak, ev kedisi, küçük kedi, yavru kedi, kara kedi, kedi miyavlaması, kedi sesi, köpek bulmak. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kedi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Küçük Yavru Siyah Kedi Görmek” hakkında 3 yorum

  1. Öncelikle ,.
    Rüyamı tam hatırlamıyorum ama iki tane kedi kara kedi var biri yavru, biri de yavru kedinin annesi. Tam olarak önceden ne olduğunu hatırlamıyorum ama iyi şeyler görmediğimi, uyandığımda mutlu olmadığımı hissettim. Rüyamda kedinin annesi, yavru kedinin ağzının içindeydi. Yavru kedi tehditkar biçimde bana karşı miyavlıyordu. Ağzının içinde sarı parlayan gözler gördüm. Aynı yavru kedinin gözleri gibiydi fakat daha büyüktü. Bunu gördükten sonra da uyandım.

    Yorumlarınızı bekliyorum ve şimdiden teşekkür ediyorum.

  2. rüyamda evimizin salonuna tam girmek için kapıyı açıyorum ve siyah yavru bir kedi dolandığını görüyorum ve korkup kapıyı kapatıyorum rüyamın anlamı nedir öğrenebilirmişiz şimdiden teşekkürler

  3. Rüyamda yüksek bır yerde kuş gördüm, onu yakalamak isterken bir sürü kuşla uçup giderken yanımda aniden belirlenen simsiyah küçük bir kedinin kuşlarla uçup gittiğini gördüm. lütfen acil rüyayı yorumlayın, çok kafam takıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir