Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Emzik Görmek

Rüyada emzik görmek neye delalet eder?

Rüyamda anne olduğumu görüyorum. Bekar olarak bebek doğurduğuma şaşkınım, bebeğin ne babasını nede ailemin ne diyeceğini bilmiyordum. bebek doğuyordu kucağıma veriyorlardı ama ben biraz bile acı hissetmiyordum. Düşünüyordum ki daha 15 yaşındayım ama bebeğim olduğu için çok mutluyum. Bebeğe baktığımda ağlıyordu, emziriyordum ama göğsümden süt falan gelmiyordu, yanımdaki okul arkadaşım kız hediye olarak emzik getirmiş “emzik verelim bebeğe” dedi, emziği verdik bebek susuyordu.

Bu sırada odaya bir hemşire geldi, bize kızdı “bu bebeğe kim emzik verdi, siz manyak mısınız” dedi. Sonra babam ve annemle birlikte gidip bebek için mama ve başka bir şeyler alıyorduk. O sırada uyandım.

Rüyada emzik görmek yorumu

emzik, yalancı meme görmekBeyza merhaba, görmüş olduğun rüya 13 – 18 arası genç kızların tamamının gördüğü fakat kimselere anlatamadıkları standart bir genç kız rüyasıdır ve hayatınızda bir gelişim içinde olduğunuzu, kendinizi daha iyi tanımaya başladığınızı ve yeni başlangıçların yakında olduğunu anlatmaktadır. Bilgi amacıyla aşağıdaki açıklamaları ekliyorum.

Rüyasında evli olmadığı halde bebek doğurduğunu görmek kişinin gerçek yaşamınızda özgür yaşamaya alışık olduğunu ve bundan memnun olduğunuzu işaret eder. Bu bazen sorumluktan hoşlanmayan karakter yapısına sahip olduğunu da yorumlanır.

Rüyada emzik görülmesi rüya sahibinin günlük sorumlulukları ve taleplerden kaçmak arzusunda olduğunu, sorumluluktan hoşlanmadığını gösterir.

Rüyada yalancı meme emmek, emzik emdiğini görmek rüya sahibinin daha fazla şefkat görmeye, kendini emin hissetmeye ihtiyaç duyduğunu simgeler.

Rüyada bir çocuğun emzik emmesi bekar birisi için yakında evlenmeye, evli insanlar için çocuğu olacağına veya bir bebek haberi almaya işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir