Rüyada Emzirmek

Rüyada bebek bebek emzirmek neye işarettir?

Uzun zamandır bu rüyamın etkisindeyim, rüyamda hamileydim babasının eski erkek arkadaşım olduğunu biliyordum ama o kişiyle hiçbir şekilde birlikte olmadığıma da biliyordum, nasıl hamile kaldım diye çok düşünüyordum “aileme ne derim” diye kendi kendimi yiyip bitiriyordum, ayrıca gayr, meşru diye çok üzülüyordum.

Sonra çocuk doğdu, erkek çocuk, yengem kucağımdan aldı ve bana üzülmememi söyledi, bebeğin üzerine bir dua okudu ve bebeği bana verdi “al” dedi “yeni doğan bebeğe bu duayı okursan gayrı meşru olmaz” dedi. Bende çocuk evlilik dışı diye Allah belki beni affeder diye bebeğin adını “Bekir” koydum. Sonra bebeği emziriyorum ama o an anneliği bebeği emzirdikten sonra hissediyorum, çekingenliğim de kayboldu, kimseden korkmamaya basladım. Biraz uzun oldu ama umarım rüyamı tabir edersiniz

Rüyada bebek emzirdiğini görmek nasıl yorumlanır?

Betül merhaba. Aynı şeyleri tekrar tekrar yazmamak için hamile rüya tabiri, doğum rüya yorumu ve rüyada bekir isminin anlamı sayfalarını okumanı rica ediyorum.

Rüyada emzirmek, bebek emzirmek, çocuk emzirmek, bebek emzirdiğini görmek yaşamınızda olgunluk dönemine giriş yaptığınızı, olaylara daha objektif bakmaya başladığınızı, gelişmelerin iyi olacağını simgeler. Bir erkeğin rüyasında çocuğunu emzirdiğini görmesi hüzün ve zillete düşmesine işarettir. Birinin memesinden süt emdiğini gören kimse hapse girer. Kendi bebeğini emzirmek, Bir kadının rüyasında kendi çocuğunu emzirmesi çocuğun iyi bir insan olacağına işarettir.

Rüyada bebek emziren birini görmek emziren kişiyi tanıyorsanız bu rüya o kişinin hayırlı işler yapan iyi bir insan olduğunu gösterir. Bebeğini emziren yabancı kadın ise çevrenizde hayırlı işler yapan bir kadının size de iyiliği dokunacağını temsil eder.

Bir kadının kendi memesinden emdiğini görmesi kızının mirasından yararlanmak zorunda kalacağına işaret eder. Bir kadının kocasını ya da sevgilisini emzirmesi, reel hayatta o kişi ile arasında bir kavga, tartışma ya da ayrılığa işaret eder. Bir erkeğin kendi karısının memesinden emdiğini görmesi, karısı tarafından servete kavuşacağına işaret eder. Bir kimse bir hayvanın memesinden emdiğini görürse zahmetsiz mal, meme dışında bir yerden emip süt çıktığını görürse zahmetli bir işten kazanç elde edecek demektir. Elinden veya parmaklarından süt emdiğini gören kimse her zaman ve her hususta üstünlük elde eder. Bu rüya hakkında rüyada bebek görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

7 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir