Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada En Yakın Arkadaşını Görmek

Rüyada en yakın arkadaşını görmek ne demektir?

Merhabalar, rüyamda en yakın arkadaşımı gördüm. Evimizi değiştirmek istiyoruz. Arkadaşım benden yaşça çok büyük. Bana yaklaşıyor ve başka bir evde görüyorum kendimi, arkadaşım “burada park sorunu olmasa buraya taşının diyeceğim, ama park sorunu var” diyor. Ev iki katlı, çok büyük olmayan ama ferah bir yer. Bende “zaten ben de buraya taşınalım dedim” diyorum!

Yorumu nedir acaba? Gönderen Hatice. Rüyanın unsurları: arkadaş, park sorunu, iki katlı ev, ferah ev.

Rüyada en yakın arkadaşını görmek neye yorumlanır?

Hatice Merhaba, rüyada yakın arkadaşını görmek rüyayı gören kişinin yaptığı veya yapacağı bir işte başarılı olacağına delalet eder, hayırlı bir rüyadır. Öte yandan sevdiğin bir arkadaşını görmek uzun ömürlü olunacağına rivayet edilir.

Rüyada arkadaş görmek uyanık hayatınızda bir liderlik rolü almak ve durumun kontrol altında olduğunu göstermek gerektiğini simgeler. Rüyada kız arkadaş, erkek arkadaşı, okul arkadaşları, iş arkadaşı, mahalle arkadaşı, çocukluk arkadaşı, sokak arkadaşı, takım arkadaşları, çocukluk arkadaşı gibi terimlerin rüya yorumları farklıdır ve ilgili rüya çözümlemesi incelenmelidir.

Rüyada ev görmek genellikle hayırlıdır, iyi gelişmeleri haber verir. Ev rüyaları daima önemli sayılırlar. Ev bakmak, ev almak, ev satmak, yeni ev konularına dikkat etmek ve yorumu da iyi yapmak gerekir. Bu konuda detaylı bilgi ev rüya yorumu sayfasında yer almaktadır.

“Rüyada En Yakın Arkadaşını Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda En Yakın Arkadaşımı Gördüm Ondan Sonra Eve Yeni Arkadaş Olduğu Birini Çağırmıştı Bende Babamın Dükkanına Gittim Orada Bir Haber Okudum Arkadaşımın Evine Çağırdığı Kişi Katildi Böylece Herkesi Kandırarak Öldürüyordu Ondan Sonra Dükkandan Çıkıp Biraz Yürüdüm Sonra Dükkana Geri Geldim Ve Arkadaşlarım Gelmişti Buket Berkay Gelmişti Ondan Sonra Konuşmak İçin Üst Kata Çıktık Berkaya Bir Anda Bir şey Oldu Öldüğünü Fark ettim Uzun Uzun Bağırdım Kafasından Gladyatörlerin Giydiği Kafasındaki Zırh Duruyordu Çıkarttım Ve İçinden Işıklar Çıktı Ondan Sonra Çıktık Başka Odaya Gittik Ve Üstümüze Akrepler Döküldü Buketle Biz Dehşete Kapılmıştık Ona Hareketsiz Olmasını Söylüyordum Ve Bu Rüyadan Çıkmak İstediğimi Söylüyordum Ama Bir Türlü Çıktım Ve Uyandığımda Azcıkta Olsa Beynim Sulanmıştı. 25, Erkek, Bekar, Öğrenci, Mutsuz,Korku

Rüyanızda iyi bir arkadaşını görmek sahip olduğu hayatın çeşitli alanlarında strateji yeteneğinizi temsil eder ve yaptığınız yapacağınız işte başarılı olunacağına işarettir. Sevdiğin bir arkadaşını görmek aynı zamanda uzun ömürlü olunacağına yorumlanır, tatlı ve tatmin edici bir durumla karşılaşacağına delalet edebilir.
Rüyada katil görmek, gerçek yaşamınızda kimlik ve kişilik kaybı korkusu içinde olduğunuzu ya da duygularınızda önemli bir kayıp yaşadığınızı simgeler.

Merhaba. Günaydın. Yine uyanır uyanmaz size yazıyorum rüyamı, şimdiden teşekkürler. Ben rüyamda kendimi okulumun bahçesinde sınıf arkadaşlarımla beraber gördüm. Daha sonra en yakın arkadaşımla (tek kankam) okulun içine girdik. Okulun her tarafinda milyonlarca tatlı çeşidi vardı. Adım attığın her yerde milyonlarca tatlı karşılıyordu. Daha sonra arkamızda sevdiğim bir erkek kankamın en yakın arkadaşımla beni takip ettiğini gördüm. Bizim peşimizden saklanarak ilerliyordu. Gönderen Cansu.
Hikâyenin unsurları: en yakın kız arkadaşım, en yakın erkek arkadaşım, milyonlarca tatlı görmek. Tekrardan şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir