Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Enflasyon Görmek

Rüyada enflasyon ne demektir?

Ben bu gece çok güzel bir rüya gördüm, rüyamda 2023 yılını gördüm, ülkemizde çok değerli bir maden bulunmuş ama ne olduğunu bilmiyorum daha doğrusu hiç bilinmeyen bir madenmiş ve bu maden sadece Türkiye’de çıkmış.

Ülkemiz çok zenginleşmiş ve enflasyon tamamen bitmiş, maaşlar artarken fiyatlar düşmeye başlamış. Rüyam çok gerçekçiydi, adeta canlı canlı bunları yaşadım, çok mutluydum, herkes mutluydu. Bunlar neye işaret olabilir.

Rüyada enflasyon görmek tabiri

Kıymet merhaba, gördüğün rüya iki anlama gelebilir, hakkında bilgi vermediğin için hangisi olabileceğini söyleyemiyorum. Birincisi iyileştirici bir rüya olabilir ki bu rüya sahibinin olmasını istediği şeylerin olmuş gibi uykudaki yansıması olup kişinin kendini iyi hissetmesine yardımcı olur.. İkincisi ise rüyada geleceği görmek ve iyi şeylerin olmasıdır. Hangisi olursa olsun ülkenin içinde bulunduğu bu zorlu günlerde böyle bir rüya görmek veya böyle bir rüya gören insanla karşılaşmak sevindiricidir.

Rüyada geleceği görmek rüya sahibi kimsenin sevinçli halinin, uyumlu davranışlarının ve huzurunun ileride daha da artacağına rivayet edilirken aynı zamanda kişinin iyimser bir ruh hali içinde önemli başarılara imza atacağı bir döneme girdiğini ifade edebilir.

Rüyada maden görmek rüyayı gören kişinin bir şeyler üretmek, bir şeyler elde etmek için daha fazla çaba göstermesi gerektiğine işaret eder. Rüyada ülkede maden bulunması ve insanların zenginleşmesi aslında ülke olarak daha çok çalışarak zenginliğe kavuşacağımızı temsil etmektedir.

Rüyada enflasyon görmek kişinin kafasının finansal meselelerle meşgul olduğunu gösterir. Rüyada enflasyonun yükseldiğini veya enflasyonun arttığını görmek kişinin borç ve finansal tutumunu gözden geçirmesi gerektiğini ifade eder. Enflasyonun düştüğünü görmek uyanık deneyimlere bağlı olarak para, iş ve tasarruf konuları ile ilgili güzel gelişmelere delalet eder.

Enflasyonun olmaması, fiyatların düşmesi, ülkenin zenginleşmesi ise ülke genelinde bir iyiye gidişe delalet olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir