Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Engebeli Bir Yer Görmek

Rüyada engebeli bir yer görmek neye işaret?

Merhabalar, yıllardır sizi takip ediyorum, sitenizi çok seviyorum çünkü saçma sapan yorumlar içerisinden çıkıp çok güzel psikolojik yorumlar getirdiniz. Rüyamda çok tropik bir yerdeyim sanki bir ormanın içindeyim ama engebeli bir yer. Zürafalar var. Erkek arkadaşımla (sevgilim değil ama ondan hoşlanıyor muşum) zürafalardan kaçıyoruz. Sonra bir koy görüyoruz üstten( engebeli dedim ya ) deniz var ama üstü kapalı çok güzel suyu falan, ben girmek istiyorum ama babaannem çıkıyor “girme” diyor, bende “sadece ayaklarımı suya sokacağım” diyorum, karşıda pencere gibi bir yer varmış oradan denizin içinden geçip yanıma geliyor.

Ben ilkten korkuyorum “deniz derindir babaannem nasıl geçti” diye ama babaannem yanıma geliyor. “Girme, yılanlar vardır” diyor. Sonra yerde bir yılan görüyorum koyu yeşil -siyah gibi ama küçük ama uzun. Ben çok korkuyorum. O arada bir çift yanımıza geliyor. Yılan ağzını açıyor ben yılanın üstüne basacakken basamıyorum. O çiftteki adam üstüne basıyor sonra oradan çıkıyorum. Üst katlara (sanki orman dağ ama kat kat) orada insanlar var, çıkarken bir zürafaya tavuk budu yediriyorum. Hemen elimden kapıyor. Sonra bir yere gidiyorum orada yengemin kız çocuğu olmuş onu emziriyormuş. Sonra orada pencere varmış ben asabi bakıyorum o denizin suyu hakikaten pismiş. Üzeri böyle yeşil yeşil olmuş. Sonra “oh iyi ki girmemişim” diyorum. Teşekkürler.

Ad:Saide
İş : öğrenci
Yas 21
Medeni hal : bekar
Suanki ruh hali:rüyadan dolayi bir rahatlik hissediyorum ayrica sinava hazirlaniyorum.

Rüyada engebeli bir yer görmek tabiri

Rüyada tropik bölge görmek veya bir tropikal yerde olmak rüya sahibi kişinin öz değerleri hakkında bazı arayışlar içinde olduğunu simgeler, kendini keşfetmek istediğini işaret eder. Yerin engebeli olması ise bu konuda kişinin yaşadığı dalgalanmaları ifade eder, daha önünde bazı konular olduğunu belirtir.

Rüyada zürafa görmek objektif olmayı işaret eder. Olayları tek taraflı değil tüm yönleriyle incelemeniz gerektiğini belirtir. Rüyada denizde bir koy görmek sakinlik, barınma ihtiyacı, sığınmak veya karışıklıklıktan kurtulmaya işaret eder. Rüyada yılan ise 4 ana konuda bilgi verir ki bu konuda detaylı açıklama rüyada yılan görmek sayfasında bulunmaktadır.

Buaraya kadar olan ana unsurlar rüyanın çok güçlü bir mesaj verdiğini göstermektedir çünkü bu unsurlar ve rüyada geçen olaylar hep birbiri ile ilintili ve aynı yöndeler. Buradan gördüğün rüya gerçek hayatında sahip olduğun değerleri gözden geçirdiğini, bu konuda bazı cevapları henüz bulamadığını, bu cevapları bulup huzura kavuşmak istediğini anlatırken öte yandan da sonuca eriştiğinde bu sorgulama için boşa vakit kaybettiğini anlayacağını ve sahip olduğun değerlerin kıymetini daha iyi anlayacağını belirtmektedir.

“Rüyada Engebeli Bir Yer Görmek” için 2 yanıt

Yorumladiginiz için çok tesekkur ederim. Yaşadigim şeyleri anlatmissiniz manevi buhranlar içindeyim kendime bir yol bulmaya calisiyorum. Agziniza elinize sağlık çok güzel yorumlamissiniz yine. Ben de inşallah psikanalist olacagim. Rüya yorumlama orada da önemli biliyorsunuz bu konuyu ayrıca öğrenmek istiyorum. Psikolojik Rüya tabiri yapmak için ne tur kaynaklardan faydalandiginizi sorabilir miyim?

Saide merhaba, mesajın için teşekkür ederim. Ben aslında elektrik mühendisliği ve işletme masteri yaptım, şu anda emekliyim. Tam 40 yıldan beri okuyor, araştırıyorum. Birde çocukluğumdan gelen bazı özel durumlar beni insanlara yardımcı olmaya yöneltti. Başarılar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir