Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Eniştenin Öldüğünü Görmek

Rüyada eniştesinin öldüğünü görmek ne demek?

Bir gece erkenden yattım. Bir kaç saat sonra gördüğüm bir kabus uyanmama neden oldu, biraz zaman geçirdim ve yaklaşık 2-3 saat sonra tekrar uyudum. Çok ilginçtir aklımda kesinlikle olmayan kişileri rüyamda gördüm. Tam olarak hatırlayamıyorum ama hatırladığım kadarını sizlerle paylaşmak istedim.

Rüyamda ailecek evimizde oturuyorduk, birden içeriye insanlar girmeye başladı ve akrabalarım olduğunu fark ettim aralarında halam, eniştem ve ufak olan kızları vardı. Halam büyük kızından haber beklediğini söyledi bebeği hastaymış ve ciddi bir hastalıkmış, bir süre sonra telefon çaldı ben kendi odamdaydım ve birden içeriden bağırışlar yükselmeye başladı. Halamın büyük kızının bebeği vefat etmiş ben içeriye girdiğimde ise eniştem çekyatta kıpırdamadan yatıyordu, dili dışarıya çıkmış ve nefes almıyordu, hemen babama seslendim baba koş eniştem ölüyor diye ve ardından uyandım, o rüyanın etkisi ile o gece bir daha uyanamadım.

Takma isim :Karamsarkisilik
Yaşınız :23
Cinsiyetiniz :Erkek
Medeni durum :Bekar
Mesleğiniz :Satış Danışmanı
Ruh haliniz :Çok karmaşık bir ruh hali içindeyim, anlatsam anlatamam yazsam yazamam, bazen neye inanacağımı şaşıran kendimle çelişen neyin doğru neyin yanlış olduğuna karar veremiyorum.

Rüyada eniştenin öldüğünü görmek yorumu

Merhaba, gördüğünüz rüyaya kabus değilde kötü rüya görmek daha doğrudur. Çünkü kabus diye çocukların korkarak uyanmasına sebep olan korkutucu rüyalara denilmektedir. Rüyanın iki ana unsuru var, bunlar halanızın büyük kızının beğenin ölüm haberini almak ve eniştenizin öldüğünü görmektir. Dikkat edilirse bunlar ölüm haberi almak ve birinin öldüğünü görmek yani ana unsur ölümdür ve bu sizin gerçek yaşamınızda fazlasıyla negatif duyguların yoğun olduğu bir ortamda bulunduğunuzu simgelemektedir.

Biraz daha detay vermek gerekirse; Rüyada bir ölüm haberi almak hedeflerinizin peşinde koşarken ani son ile karşılaşacağınızı simgelerken, birisinin ölüm haberini almak, birinin öldüğünü duymak, gittiğiniz yol ile hedeflerinize ulaşamayacağınızı, hedeflerinize ulaşmak için başka yol bulmanız gerektiğini işaret eder. Ölüm haberi almak, rüyayı gören kişi gerçek yaşamında haber bekliyorsa onun istediği yönde olmayacağını da ifade edebilir. Ancak bu haberin beklediği yönde olmaması çok üzülecek durum olmayacak bu haber o kişi için yeni başlangıca yol açacaktır şeklinde yorumlanır.
Rüyada eniştenin öldüğünü görmek, gerçek yaşamınızda aile sıcaklığını, güzel ilişkileri, özlemleri, bu büyüklerle yaşanılan güzel günlerin yeniden yaşanması isteğini ifade ederken, hayallerinize ulaşmak, günlük yaşamın hızına ayak uydurmaya çalışırken kendinize, sevdiklerinize yeterli zaman ayıramadığınızı simgeler.

“Rüyada Eniştenin Öldüğünü Görmek” için 4 yanıt

Rüyada mezar ziyaretine gitmek ve tabut görmek
Rüyamda 1 yıl önce kaybettiğim eniştemin mezarını ziyarete gittiğimi gördüm. Mezarı gösterisli ve yüksekti. Mezara doğru yaklaşırken birkaç tane 35 40 yaşlarında adamın eniştemin mezarının önünde, yüksek sesle dualar okuduğunu görüyorum. Sonra birden bire önüme bir tabut geliyor, içinde eniştem varmış, en önde oğlu sırtına almış diğer ucundan da ben tutuyorum ama taşımakta zorlanıyorum, sonra dengemi sağlayıp sırtımda taşıdığımı görüyorum. Ne anlama geliyor bu rüya? yorumlarsanız sevinirim.

Rüyamda enistemin olduğunu gördüm ve ablam hic aglamiyodu herkese enistemin olduğunu anlatmaya calisiyodum aglayarak

Rüyamda iç organlarimin acik olduğunu gördüm kopek gelip böbreğimi alip kacti kizim yanimraydi kizima köpeği tutmasini soledim tutmadi

Rüyamda doğum günümdü babam kuzenime beni bir yere götürmesini söyledi gittik ve sonrasında babam geldi beni maden gibi bir yere götürdü arkamı döndüğümde yoktu heryer bölüm bölümdü bi adam geldi turuncu sakallı kel birisi bana bölümlere girmemi söledi bir anda patlama oldu dışarı çıktığımda maden yerine kendi okulumdaydım ve babam yanımdaydu ben ağlamaya başlayınca herkes durdu kimse hareket etmiyordu sonra ben yerde ağlıyordum sonra tkerar eski hale döndü ve eniştemin öldüğünü gördüm eve gittiğimde yatağa geçip ağlıyordum sürekli kendimi suçluyordum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir