Rüyada Eniştenin Öldüğünü Görmek

Rüyada eniştesinin öldüğünü görmek ne demek?

Bir gece erkenden yattım. Bir kaç saat sonra gördüğüm bir kabus uyanmama neden oldu, biraz zaman geçirdim ve yaklaşık 2-3 saat sonra tekrar uyudum. Çok ilginçtir aklımda kesinlikle olmayan kişileri rüyamda gördüm. Tam olarak hatırlayamıyorum ama hatırladığım kadarını sizlerle paylaşmak istedim.

Rüyamda ailecek evimizde oturuyorduk, birden içeriye insanlar girmeye başladı ve akrabalarım olduğunu fark ettim aralarında halam, eniştem ve ufak olan kızları vardı. Halam büyük kızından haber beklediğini söyledi bebeği hastaymış ve ciddi bir hastalıkmış, bir süre sonra telefon çaldı ben kendi odamdaydım ve birden içeriden bağırışlar yükselmeye başladı. Halamın büyük kızının bebeği vefat etmiş ben içeriye girdiğimde ise eniştem çekyatta kıpırdamadan yatıyordu, dili dışarıya çıkmış ve nefes almıyordu, hemen babama seslendim baba koş eniştem ölüyor diye ve ardından uyandım, o rüyanın etkisi ile o gece bir daha uyanamadım.

Takma isim :Karamsarkisilik
Yaşınız :23
Cinsiyetiniz :Erkek
Medeni durum :Bekar
Mesleğiniz :Satış Danışmanı
Ruh haliniz :Çok karmaşık bir ruh hali içindeyim, anlatsam anlatamam yazsam yazamam, bazen neye inanacağımı şaşıran kendimle çelişen neyin doğru neyin yanlış olduğuna karar veremiyorum.

Rüyada eniştenin öldüğünü görmek yorumu

Merhaba, gördüğünüz rüyaya kabus değilde kötü rüya görmek daha doğrudur. Çünkü kabus diye çocukların korkarak uyanmasına sebep olan korkutucu rüyalara denilmektedir. Rüyanın iki ana unsuru var, bunlar halanızın büyük kızının beğenin ölüm haberini almak ve eniştenizin öldüğünü görmektir. Dikkat edilirse bunlar ölüm haberi almak ve birinin öldüğünü görmek yani ana unsur ölümdür ve bu sizin gerçek yaşamınızda fazlasıyla negatif duyguların yoğun olduğu bir ortamda bulunduğunuzu simgelemektedir.

Biraz daha detay vermek gerekirse; Rüyada bir ölüm haberi almak hedeflerinizin peşinde koşarken ani son ile karşılaşacağınızı simgelerken, birisinin ölüm haberini almak, birinin öldüğünü duymak, gittiğiniz yol ile hedeflerinize ulaşamayacağınızı, hedeflerinize ulaşmak için başka yol bulmanız gerektiğini işaret eder. Ölüm haberi almak, rüyayı gören kişi gerçek yaşamında haber bekliyorsa onun istediği yönde olmayacağını da ifade edebilir. Ancak bu haberin beklediği yönde olmaması çok üzülecek durum olmayacak bu haber o kişi için yeni başlangıca yol açacaktır şeklinde yorumlanır.
Rüyada eniştenin öldüğünü görmek, gerçek yaşamınızda aile sıcaklığını, güzel ilişkileri, özlemleri, bu büyüklerle yaşanılan güzel günlerin yeniden yaşanması isteğini ifade ederken, hayallerinize ulaşmak, günlük yaşamın hızına ayak uydurmaya çalışırken kendinize, sevdiklerinize yeterli zaman ayıramadığınızı simgeler.

4 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir