Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Eniştenin Öptüğünü Görmek

Rüyada eniştenin öpmesi ne demek?

Merhaba, ben 22 yaşında, bekar bir bayanım, ailemle yaşıyorum. Dün gece gördüğüm rüyamı sizinle paylaşıcam lütfen anlamını bana yazınız. O rüyaya nasıl geldim bilmiyorum ama evdeyiz ve annem, ben, ablam, eniştem, tam hatırlamıyorum ama diğer ablamda var evde. 4 kız kardeşiz biz bu arada. 3 u evli ben en küçükleriyim. Odamda giysi dolabımı katlıyorum başka bir evdeyiz bu arada sanki. Aynada oda camından gözüken bir insan var, cama bakıyorum bir şey yok, aynaya bakıyorum insan kafası.

Sonra korkuyorum ve salona geçiyorum, ablama diyorum “odanın camında bir yüz gördüm”, ablam “korkma ben yanındayım” diyor, o ablam hep korur zaten beni. Sonra kapıdan bir kadın geliyor, kadının içinde 3 harfli varmış, bana doğru geliyor gözlerinde beyaz bir ışık. Ben korkup ablamın arkasına saklanıyorum, ablamın yanında oturuyorum, solumda eniştem var, sağımda ablam, kadında gelip ablamın yanında oturuyor.

Bu arada eniştem beni öpüyor “korkma yanında biz varız” diye, annemde ters bir şekilde bana bakıyor. Sonra ben dönüp enişteme bakıyorum, eniştemin de içine girmiş bu seferde uç harfli. Korkuyorum ve açıyorum gözlerimi uyanıyorum.

Ben böyle şeyler görmekten hep korkmuşumdur zaten. Yeni bir işe başladım ve deneme süresinde olduğum için beğenilecek miyim, beğenilmeyecek miyim, kovulabilir miyim diye korkularım var, acaba ona mı delalet ediyor rüyam. Saygılarımla. Rüyanın unsurları: giysi dolabı, aynaya bakmak, insan kafası, üç harfli, cin, beyaz ışık, enişte.

Rüyada eniştenin öptüğünü görmek yorumu

Merhaba, gördüğünüz rüya kısa ve net olarak “gerçek yaşamda daha az kaygılı olmanız gerektiğini, gereksiz kaygılardan uzaklaşmanızı” tavsiye etmektedir.

Rüyada cin , üç harfli görmek Hayatınızda kimi dengesizlik ve düzensizlikler olduğunu ifade eder. Cinler genellikle ruha bir kılavuz olarak hizmet vermektedir. Üç harfliler aynı zamanda daha kaygısız olmak gerektiğini anlatabilir.

Rüyada aynaya bakmak , çevrenizdeki insanlara karşı ters yanıtlamak huyunuz olduğu için kimi dostlarınızı kırdığınızı, onlarla olan ilişkilerinizin bozulacağına işaret edebilir.

Rüyada kız kardeşin kocasını, enişte görmek iyiye yorumlanır. Manevi koruma, Sahiplenme, Davranış anlamlarını simgeler. Kardeşiniz ile ilişkinizin bir yönünü ifade eder. Manevi korumacılığı ve Aileniz ile ilgili durumları ifade eder.

“Rüyada Eniştenin Öptüğünü Görmek” için bir yanıt

Eski sevgilinin arkadaşıyla öpüşmek
Merhaba òncelikle böylesine guzel bir hizmet verdiginiz icin cok tesekkurler, basarilarinizin devaminida dilerim. İsmim İlkay, bekarim 23 yasindayim. Ruh halim genel olarak iyi.
Rüyamda oncelikle eski sevgilimin yakin bir arkadasiyla opusurken gordum. Acik alanda orman benzeri. Sonra eski sevgilimin geldigini gordum. Benim icimdekileri yazdigim bir kitap varmis baya kalın ve sayfalarin rengi kahverengiydi. Sayfalari kopmuş sekilde yerdeydi. Basinda 2 veya 3 kisi vardi okuyolardi. Sonra eski sevgilimde merak edip gidip okuyordu. Bende ya ogrenirse arkadasiyla opustugumu diyordum kendi kendime. Simdiden tesekkur ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir