Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Enişteyi Görmek

Rüyada enişteyi görmek neye işaret eder?

Merhaba, rüyamda halam ve eniştemi görüyorum. Bir başkasına arabayı vermeyi düşünüyorlarmış bende binip o kişiye teslim edeceğim, eski model araba, kavuniçi renkli, üstü kumlu çamurlu biniyorum, sürücü kapısı yok, onlar başka arabaya binip gidiyorlar. Kapı nerede sormak istiyorum ve sürüyorum, o sırada arabada debriyaj ve fren tutmuyor, vurdurarak arabayı durdurmayı düşünüyorum, hafif rampa aşağı başka bir arabaya ve kaldırma vurmayı hedeflerken uyandım.

Rahatsız oldum, halam eniştem küçükken nazarları değen insanlardı, uzun zamandır görüşmüyoruz ve eniştem mal kaybına uğramış biridir, ama maddi durumu fena değil hala. Eşimin son zamanlarda hayal kırıklığı var, yardımcısının komplo yapmaya kalkıştığını yakaladı, bu rüya bir şekilde korkularımı mı temsil ediyor? Yorumunuzu bekliyorum. Saygılar. Gitane. 18 Eylül 2012, 20:30

Rüyada enişteyi görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada halayı görmek makam, rütbe, elden bir şey çıkarmak anlamlarına gelir. Rüyada enişteyi görmek manevi korumacılığı ve aileniz ile ilgili durumları ifade eder. Rüyada eski araba size sunulan, önünüze çıkan fırsatların farkında olmadığınızı gösterir. Rüyada turuncu renk hayatınızın her alanında tutkularınızı gösterir. Güneşin parlaklığı ve sıcaklık hissini yansıtır. Güçlü bir aktiflik etkisi verir. Dışa dönük, yaşam gücünü artıran bir anlam yaratır. Frende duramamak, fren yaptığı halde duramadığını görmek hayatınızda istikrarı bir türlü yakalamayadığını gösterir.

Bu bilgiler ışığında rüyanızın verdiği mesajı tespit etmek size düşüyor. Bana sorarsanız rüyanız birden fazla mesaj vermektedir.
* eğer bir kayba uğradıysanız, zarar ettiyseniz suçu başkalarında değil kendinizde arayın.
* karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirin.
* yaşam gücünüzü kaybetmeyin, sizi aydınlatan, ısıtan güneş ışıklarını ne kum nede çamurun kapatmasına izin vermeyin.
* hayatınızda istikrarı yakalamak için çaba gösterin.

Umarım yararlı olabilmişimdir.

“Rüyada Enişteyi Görmek” için 4 yanıt

Rüyada ölen enişteyi görmek
Rüyamda ölen eniştemin yeğenime doğru ayaklarını uzattığını ve sarıldıklarını, daha sonrada beraber uyuduklarını gördüm, sizce bunun anlamı nedir?

Rüyada vefat etmiş birisini görmenin analizi sizin duygusal içeriğinize bağlıdır. Bu konuda elimizde bilgi yok.
Rüyanızın sahip olduğunuz manevi korumacılık veya aileniz ile ilgili durumlarda bazı yeni fikirlere sahip olmaya başladığınızı ifade ettiği söylenebilir.

Rüyada abla ile eniştenin küstüğünü görmek neye işarettir
Rüyamda eniştem ve yanında sanırım erkek kardeşi var. Bir yolda yürüyorlar. Ben de yanlarındayım. Ellerinde bavul var. Karşıdan karşıya geçiyoruz. Eniştem arabasını alıp geliyor. “Benim de vaktim yaklaştı, ben de geleyim sizinle” diyorum.
Sonra kendimi evde buluyorum. Ancak ev bildiğim bir ev değil. Ablam var. Eniştem ile küsmüşler. İkisi de mesafeli duruyor. Ablam bir odaya gidiyor ve sanırım kapıyı kilitliyor. Ben bir kafeterya gibi bir yere giriyorum. Yeğenim var yanında da hiç yüzünü görmediğimiz kız arkadaşı var ben yüzünü yüne görmüyorum. Çünkü saksıdaki çiçek yüzünü kapatmış. Acaba yeğenim beni görünce rahatsız olur mu ki diye düşünüyorum ama o gülümsüyor.

Rüyada enişte görmekkız kardeşin kocasını, enişteyi görmek, iyiye yorumlanır. Manevi koruma, Sahiplenme, Davranış anlamlarını simgeler. Kardeşiniz ile ilişkinizin bir yönünü ifade eder. Manevi korumacılığı ve Aileniz ile ilgili durumları ifade eder. Onun elinde bavul görmeniz, eniştenizden kaynaklanacak bir hayal kırıklığına yorumlanır.
Abla ile eniştenin küs olduğunu görmüş olmanız aslında sizin onlarla olan ilişkinizin durumu hakkında ipucu vermekte ve onlardan kaynaklanan bir durumun sizi üzdüğünü ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir