Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Enjeksiyon Görmek

Rüyada enjeksiyon görmek neye işaret eder?

Rüyada enjeksiyon görmek19 yaşındayım erkeğim bekarım bu aralar garip rüyalar görmekteyim, geçen akşam rüyamda Şener Şeni gördüm sahil kenarında üzerinde papaz elbiseleri vardi ve dikili 4 tane tahta duruyordu, her biri ayrı yerde üzerlerinde haç işareti vardı.

Aniden kendimi denizin içinde buldum bir sürü yengeç beni ısırıyordu ardından kopek balığı boğazımdan kaptı ben öleceğimden emindim ve aniden evimde buldum kendimi, yanımda sevgilim kolumdan tutmuş duruyorduk, doktor geldi bir tane elinde iğne vardı, “sana şimdi bir  iğne yapacağım, bu enjeksiyon sana yarına kadar idare eder” dedi, “rahatlaman için” dedi, ben neden hasta olduğumu bilmiyordum sevgilimde yanımdan ayrılmıyordu hep bir şeye ihtiyacın var mı diye soruyordu ve uyandım. Lütfen Rüyamı Yorumlar mısınız ?

Rüyada enjeksiyon görmek yorumu

Burakselam. Rüyada ünlü görmek, ünlü biriyle karşılaşmak, ünlüyle konuşmak, ünlü birisi ile tanışmak, ünlü birini görmek (rüyanızda Şener Şen olarak ) Yakında bazı olaylar karşısında çok mutlu olup umutlanacağınız anlamını taşır, aynı zamanda çevreniz tarafından beğenilmek – takdir edilmek isteğinizi ifade eder.

Rüyada yengeç görmek, sebat ve azim belirtir. İddialı bir yoruma göre; sarılan olmak, bağımlı ve umutsuz bir çaba için uğraşan anlamı vardır. Rüyada köpek balığı görmek öfke, düşmanlık duygularını belirtir ve şiddet anlamı taşır. Size karşı duygusal bir tehdit ikazı olabilir. Köpek balığı saldırısına uğramak Bir ağrılı, zor veya duygusal anlamda kötü dönem geçirmekte olduğunuzu simgeler.

Rüyada enjeksiyon görmek, iğne yapmak bir duygusal iyileştirme aradığınızı veya iyileşmek için biraz zamana ihtiyacınız olduğunu gösterir. Rüyada enjeksiyon yapıldığını görmek, iğne vurulmak bir zihinsel ve ruhsal düzeyde kendinizi geliştirmeniz gerektiğini gösterir. Birinin sizi zorla enjeksiyon, iğne yaptığını görmek ise belirli bir durum / kişi hakkında negatif tutum taşıdığınızı işaret eder.

“Rüyada Enjeksiyon Görmek” için 2 yanıt

Rüyada enjektör görmek
Her iki kol damarlarımı mor renkli olarak görüyorum. Bir ilaç verilmiş ve şişirilmiş. Arada bogum bogum tepecikler oluyor. Tanimadıgım ama saglıkcı olan biri enjektör ile kan alıyor o bugumlardan. Damarlarım iç kollarda cok belirgin. bulundugum yer hastane degil eminim. damarlardaki bogumların siştiğinde acıdıgını hissediyorum.patlıyacak diye korkuyorum. sırıngaya kırmızı kanımın çekildiğini görüyorum. etrafımda tanımadıgım ınsanlar var. cok net hatırlamamakla birlikte küs oldugum bir bayanı da görüyorum sanki. Tsk ederim yorumuz için. 46, Kadın, nişanlı, memur, , Ruh Halım;Panik atagım var. 2 kardesim ve babamı kaybettim. Ablam ve babam 5 ay arayla vefat etti. Hastalık takıntım var. Kalp ile ilgili. Sürekli kalp hastalığı için doktora giderim, sigara içiyorum, gögüs agrım falan oluyor, damarlarımın tıkanıp kalp krizi falan geçirecegimi düşünüyorum hep

Değerli okurum, gördüğünüz rüya üzerinizdeki yükleri taşıyamacağını düşündüğünü ve bundan büyük bir endişe duyduğunu temsil ederken aynı zamanda bunun yanlış bir düşünce olduğunu ve bunları aşacak güç ve kuvvete sahip olduğunu, bunların farkında olmak gerektiğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir