Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Enstrüman Görmek

Rüyada enstrüman ne demektir?

Aksam ruyamda elimde saz gordum cok guzel bir baglama, sonra onun telleri yokmus ve tel takacaktim, sonra bir agicin altinda bir adam vardi bir bayanla cok unlu bir besteci ve baglamaci, ondan rica ettim ve o telleri takti. Sonra akor yapacak oldum saza, bir gordum ki iki tane daha burgu koyulmus ve sazin telleri fazla olmus. Sonra saz ikiye kirildi ve akord yapamadim, cok uzulmustum ve bir kahve gibi bir yere gittim, cok sevdigim saydigim hocam oradaydi esiyle ve ona soyledim. O adam sazimi ne hale getirdigini, oda inanamadi, onun gibi bir adami dedi, bir seyler yapmaya calisirim hocam dedi bana.

Bu ne anlama geliyor hocam cunku bu cesit ruya bir kac kez gordum ve ya saz kiriliyor ya da baska bir estrumanla kiriliyor ve sazi kiran hep bir yakin dostum oluyor, en az 5 kez gordum bu sazi ruyamda daha fazla degilse, yorumunuzu bekliyorum hocam ve sizinle konusup bunlari anlatmak istiyorum.

Rüyada müzik enstrümanı görmek yorumu

Rüyada enstrüman görmek, genel anlamda uzun süredir yaşadığınız sorunların sona ereceğine işarettir? Bu rüya aynı zamanda sabit fikirli olmaktan, inat etmekten ve  içindeki kininden vazgeçmeye işarettir. Rüya gören insana yaşamda yalnız siyah ve beyaz renk olmadığını, aradaki gri rengi unutmamak gerektiğini hatırlatır, bunun farkında olup bunu kendine atlatacak bir olay yaşayıp başının ağrımasını baştan önlemek gerektiğine rivayet edilir. Rüyada genel anlamda musiki aleti görmek bu şekilde yorumlanır.

Rüyada enstrüman kullanmak rüyadaki alet net olarak hatırlanıyor ise ve saz çalmak, keman çalmak gibi bilinen bir şey ise ilgili yoruma bakmak gerekir. Genel anlamda enstrüman çalmak, enstrüman kullandığını görmek ise reel hayatta belirli bir konuya odaklanmanız yüzünden karşınıza çıkan bazı fırsatları kaçırdığınızı simgeler.

Rüyada tambur görmek boş inançlarınız olduğu anlamına gelir. Tambur çalmak sıkıntılarınızın bitmediğinin, her geçen gün çoğaldığının işaretidir. Rüyada viyolonsel ya da çello görülmesi duygusal ve yaratıcı başarılara işaret eder. Viyolonsel sesi daha güçlü ve tutarlı olacağınızı gösterir. Rüyada org görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatında daha disiplinli, uyumlu olacağı ve daha yüksek bir ruhsal düzleme ulaşacağına delalet eder. Rüyada ud görmek rüyayı gören kişinin geçmişte yaşanan güzel günlere olan özlemini simgeler, ud çaldığını görmek geçmişte yaşadıklarınızı yeniden yaşamak istediğiniz anlamına gelir. Rüyada mızrap görmek rüyayı gören kişinin bazı hayallerine ulaşması için bir an önce harekete geçmesi ve çok çalışması gerektiğini belirtir. Rüyada gayda görmek işlerin yolunda gideceğini ifade eder. Rüyada gayda çalmak, gayda çaldığını görmek içinde bulunduğunuz sıkıntılardan yakında kurtulacağına işaret eder. Rüyada ney görmek veya ney sesi duymak eğlenmek, mutlu olmak ve rahatlık olarak yorumlanır. Ney çalmak hasta birisi için şifaya, çocuk sahibi olmak isteyen birisi için; çocuğu olacağına işaret eder. Rüyada ksilofon görmek çevre için endişelerinizi belirtir. Daha fazla çevreye duyarlı olmak gerektiğini gösterir. Rüyada ksilofon çalmak, çaldığını görmek bu rüya sizin hırs ve yüksek hayallerinizi temsil eder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir