Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada entrika görmek

Rüyada entrika görmek neye gelir?

Merhaba, ben evli, bir çocuk babası çalışan erkeğim, bu yılbaşı hayırlısıyla çalıştığım şirkette terfi bekliyorum ama aynı zamanda bazı endişelerim var. Rüyamda en yakın arkadaşımın yüzüme gülüp, benim hakkımda arkamdan entrika çevirdiğini, hakkımda yalan yanlış bazı sözler ettiğini, beni amirlerime karşı kötülediğini gördüm. Bu rüya beni oldukça rahatsız etti. gerçek hayatta bu arkadaşımdan böyle bir şeyi kesinlikle beklememe, sizce bu nasıl yorumlanır. İyi seneler dilerim.

Rüyada entrika görmek yorumu

Değerli okurum, 2016 yılının size ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum, inşallah her şey daha güzele gider. Zaten sizde yazmışsınız gerçek hayatınızda iş yaşamınız hakkında bazı endişeleriniz var. Rüyadaki arkadaşınız sadece bir sembol, yani entrikayı onun çevirmesi gerekmiyor, hayatta herkesten her şeyi bekleyebilirsiniz. Ancak bu hakkınızda bir entrika çevrildiği anlamına gelmez, sizin endişeleriniz bu şekilde bir senaryo olarak karşınıza çıkabilir.

Rüyada entrika görmek kendinize karşı dürüst olmadığınızı gösterir. Sizin, kendiniz dışında, başka bir yere dikkatinizi verdiğinizi ifade eder. Rüyada size entrika yapıldığını, entrika düzenlendiğini görmek planlarınızın geri tepme olasılığı olduğunu temsil eder. Dek, desise, dolap çevirmek, düzen kurmak, hile yapmak, oyun düzenlemek, tuzak kurmak terimleri de benzer manalara yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir