Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Epilepsi Görmek

Rüyada epilepsi görmek neye delalet eder?

Benim gerçekte epilepsi hastası bir abim var, onu rüyamda gördüm, ağlıyordum. Rüyamda Allah’ıma yalvarıyordum onu iyileştirmesi için, sonra abim epilepsiyi atlatmış,  bir anda uyandım. Bu ne demektir acaba? iyi midir? kötü müdür?

Rüyada epilepsi görmek yorumu

Aynur merhaba, görmüş olduğun rüya reel yaşamında kafanı taktığın bir olayın uykudaki yansımasına benzemekte ancak her şeye rağmen yine de unsurların anlamına bakmakta fayda var. Rüyada ağlamanız, sizin gerçek yaşamınızda sevinç gözyaşlarınıza işaret etmektedir. İnşallah abiniz iyileşecek ve sevincinizden ağlayacaksınız. Bu arada gerçek yaşamınızda da aynen rüyanızdaki Allah’a dualarınızı eksik etmeyin ve ondan abinizin sağlığına kavuşmasını dileyin, olumlu düşünün her şey olumlu gelişir.

Rüyada epilepsi hastası görmek rüyayı gören kişinin bazı duygularını bastırmakta olduğunu gösterir, bu durumun uzun vadede sıkıntı yaratacağını ifade ederken bunları paylaşıp rahatlamanın önemine işaret eder. Sara hastası da aynı manaya gelir. Rüyada epilepsi hastası olduğunu görmek rüya sahibinin gerçek hayatında dayanıklılığını artırması için geçmişten gelen bazı olumsuz duygu ve düşüncelerden uzaklaşması, daha çok ileriye bakması, yaşamının kontrolünü eline alması gerektiğine rivayet edilir.

“Rüyada Epilepsi Görmek” için 11 yanıt

Bir sürü rüya gördüm ama sadece 2 tanesi hatırlıyorum. Birinde hastanedeydim ve sara hastası teşhisi koyuldu. (Annem gerçekten de uzun yıllardan beri hastanede çalışıyor) 2.sinde şuan kırgın olduğum iki tane kız arkadaşım var bizim sınıftan onları bizim eve çağırıyordum onlarda geliyordu falan sonra ben odama gidip yatıyordum. Sabah kalktığında onlar gitmemiş salonda yatmışlar ve konuşuyorlardı koltuklarda da pike ve yastık vardı. Rüyalara yorum gerçekten de yapılıyorsa yani mesaj olarak gidenlere iyi dir, çünkü her site sahibi sitesine gelenlerle uğraşmaz. 15, Kadın, Bekar, öğrenci.

Beyza selam, “Rüyalara yorum gerçekten de yapılıyorsa yani mesaj olarak gidenlere iyi dir, çünkü her site sahibi sitesine gelenlerle uğraşmaz” cümlesi ile ne demek istediğin anlaşılmıyor ancak biz rüya gönder sayfasında yazdığı gibi bize destek veren tüm dostlarımızın rüyalarını yorumluyoruz, mail ile haber veriyoruz. Bize destek vermekten üşenen kişilerin rüyalarını ise yayınlıyoruz, diğer rüyalardan arta kalan zamanlarda cevaplıyoruz. Destek veren arkadaşların rüyalarını genellikle 24 saat geçmeden cevaplamış oluyoruz. Sen bize destek vermemişsin ama ben yine de yardımcı olmaya çalışayım.

Rüyada epilepsi hastası olduğunu görmek rüya sahibinin gerçek hayatında dayanıklılığını artırması için geçmişten gelen bazı olumsuz duygu ve düşüncelerden uzaklaşması, daha çok ileriye bakması, yaşamının kontrolünü eline alması gerektiğine rivayet edilir.

İkinci rüya hakkında arkadaş sayfasında yazan bilgileri okuyup, içinde bulunduğun ruh hali ile birlikte değerlendirip verilmek istenen mesajı tespit etmelisiniz.

Merhabalar rüyamda boşanmak üzere olduğum eşim nöbet geçiriyordu bende ellerimi açıp ayetel kürsi okudum 2 kez ağlayarak ve nöbet bitti ama konuşmadı benle. Şuan dava aşamasindayiz bu rüyanın anlamı nedir?

Elif merhaba, rüyanın iki ana unsuru var; birincisi boşanmak üzere olduğun eşini görmek ikincisi ise onun nöbet geçirmesidir. Onu görmeniz aslında yaşanan güzel günlere olan özleminizi yansıtmaktadır. Onun nöbet geçirmesi ise içinizde bastırdığınız duyguların artık iyice yoğunlaştığını, bunları açmaya, paylaşmaya veya ağlamaya ihtiyacınız olduğunu belirtmektedir.

Ben onu her gün rüyamda görüyorum ama bugünkü çok farklıydı, ona bir şey olmasın diye çok ağladım, ayetel kursu okudum 2 kez rüyamda. Normalde de çok okurum. Yorumunuz için teşekkür ederim. Sadece rüyamda kötüydü oysaki normal hayatta o kadar mutlu ki, olan bana oldu işsiz kaldım, baba evine döndüm her şey çok zor.

Merhaba benim rüyamda eşim sara nöbeti geçiriyordu, bir ara döndüm etrafımdaki olan insanlarla konuşuyordum, onlara kızıp ağladım ve eşime tekrar döndüğüm de krizi geçiren eşim değil de oğlummuş, çok etkilendim, acaba ne anlama geliyor?

Merhaba ben Ebru benim 9 aylık bir kızkardeşim var ve epilepsi hastası,hiçbir tarafı tutmuyor,ben onun rüyamda yürüdüğünü gördüm bunun anlamı nedir?

Ruyamda sağlık ocağındaydım, başkası için gitmiştim, ben kapıda oturmuş çıkmalarını beklerken karşıma felçli bir genç erkek geldi. Sonra birden titremeye başladı bende koşup başını kucagima aldım. Adamin ağzı akıyordu bende peçeteyle siliyordum sonra adam başı kucagimdayken kusmaya başladı. Bende bir taraftan peçeteyle silip bir taraftan da hemsire diye bağırıyordum ama çok korkmuştum. Sonra kapı açıldı ve içeriden hemşire yardıma koştu güzelce genç kız hemşireydi. Bu ne anlama geliyor şimdiden çok teşekkür ederim.

Rüyamda tanımadıgım bir insanın sara krizi geçirirken onu başını tutup rahatlamasını sağlıyordum, sonra polisler geldi sorular soruyordu. Bu ne anlama geliyor yardımcı olursanız sevinirim.

Rüyanın en başı eve klima taktıracağım. Ev bizim değil. Adam klimayı takıyor. Odada klima yoktu adamın taktığı yerin yanında bir klima daha oldu . Dedim ki orta odaya ordada var dı adam karar ver dedi kanepeye oturdu elime telefonun aldım abimi arayacaktım 3 gün rahatsız etmeyin diye bir şey okudum. Sonra klimayı açtım 17 rakamı yazıyordu. O adam dışarı çıktı. Ben ondan kaçmaha başladım. Sonra o yerde buldum. Yerde nefesim kesildi. O adan geldi ve kriz geçirdiğimi gördü. Sonra
Bi yerdeyim bir oğlandan kaçıyordum. Sonra garip bi yere geldim. Yer yuvarlak O yuvarlağın içinde 3 halka ben kendimi tepede buluyorum. Üç kişi üstüme geliyor birleyler diyorlardır. Birinin suratı. Çok kötüydü aşağıya attım kendimi. Düşmüyodum. En son besmele çekince 3 tanesi avucumun içinde yandı ve yanmış oyuncak bebek gibi. Sol elimin ortası acıyo. O yuvarlağın ortasına düştüm. 1 tane orta yaşlarda adam bize söz verdi bizi koruyor. Diğer bir kişide canı yanıyor dedi. Adam o söz verdi dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir