Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Epilepsi Hastası Birini Görmek

Rüyada Epilepsi Hastası Görmek Neye İşarettir?

Merhabalar ben 31 yaşında evli, aşçılık yapan, kendi işinde terfi bekleyen ve devlet kapisinda da iş beklentisi olan ruh hali karışık bir insanım. Rüyamda Annem babam eşim ve hatırlayamadığım 2 kişi daha Opel markalı bir araca binip il sağlık müdürlüğüne kısa mesafeli bir yere gidiyorduk, aracı önce yavaş daha sonra hızlı kullanmaya başladım, daha sonra bir yoldan karşıya geçmek için gene ailece bekliyorduk, altimizdan dere akıyordu ve sol tarafta epilepsi hastası olan birini gördük.

Bu hasta kişinin yanında bir kedi vardı, aşağı atmak istiyordu suya atmamasi için ikna ettik. Sonra kişi krize girdi ben elimdeki suyu ona verdim. İlk önce yudumladı sonra hapını içti bana sarıldı o ağladı ama ben duygulanmama rağmen bir türlü göz yaşı dökemedim, birbirimize isimlerimizi söyledik. Lütfen yorumlarsaniz çok sevinirim benim için önemli çünkü rüyaların işaret olduğuna inanıyorum.

Rüyada Epilepsi Hastası Birini Görmek Tabiri

Emre merhaba, rüyanın başında aracı önce yavaş kullanman gerçek yaşamda denge ve güvenliğe önem verdiğini, oturmuş bir karaktere sahip olduğunu gösterirken daha sonra hızlı araba kullanmak ise iç dünyanda halledilmesi gereken bazı sorunlar olduğunu ve bir nedenle kendine güven sorunu yaşadığını anlatmaktadır. Bu konuda rüyada araba görmek sayfasında daha detaylı açıklama bulabilirsin.

Rüyada epilepsi hastası birini görmek rüya sahibinin bazı duygularını bastırdığını ifade eder. Kişinin duygularını bastırmasının uzun vadede kendisine sıkıntı yaratacağını ifade eder ve bu duyguları içine atmaktansa birileriyle paylaşıp rahatlamak gerektiğine işaret eder.

Rüyanın son bölümü ise hayatta bazı şeylerin sadece dışına veya dış görünüşe göre karar vermemek, bazı şeyleri tam anlayıp, dinledikten sonra hüküm vermek gerektiğini, o takdirde herşeyin daha iyiye gideceğini işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir