Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Erik Görmek

Rüyada erik görmek neye işaret eder?

Rüyamda bir erik ağacına çıktığımı sonra yeşil erik topladığımı, eriklerden yediğimi ve arkasından sarı olgun sulu erikler topladığımı gördüm ve bir anlık ilaç kutusu gördüm beyaz sarı renkler mevcuttu kutuda. Bu rüyanın manası nedir?

Rüyada erik görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada erik görmek iyiye tabir edilir. Hayırlı gelişmeleri işaret ederler. Rüyada erik yemek, erik yediğini gören kadın erkek evlat sahibi olur veya erkek evladından hayır görür. Olgun erikler mutluluğun işaretidir. Hamile bir kadın erik yediğini görürse bu o kişinin erkek bebek doğurmasına rivayet edilir. Rüyada olmamış erik, yeşil erik görmek arzu ettiğiniz sıhhat ve afiyete kavuşmak için kısa bir süre daha beklemeniz gerektiğini temsil eder. Erik toplamak, erik topladığını görmek hayallerinizi gerçekleştireceğiniz anlamına gelir.

Rüyada kırmızı erik yemekRüyada mürdüm eriği görmek tam ve kalıcı zenginlik anlamına gelir. Mürdüm eriği yemek kimi kayıp ve üzüntülerin etkisinden kurtulacağınız anlamına gelir.  Rüyasında can eriği gören kısa sürede sevineceği bir haber alır. Rüyada erik çiçeği görmek Sizin sözüne sadık bir kimse olduğunuza, ancak karşınıza çıkan kimselerin pekte öyle olmadığına işarettir.

Rüyada erik görmek

Erik ağacı görmek ağacın durumu ile yorumlanır. Canlı, üzeri erikle dolu ağaç gelişim, başarı, mutluluk ifade ederken, kurumuş bir erik ağacı ise tersini simgeler. Rüyada kuru erik, erik kurusu görmek duygusal ya da yaratıcı yönünde bir tıkanıklık simgeler. Kuru erik yemek, kurutulmuş erik yediğini görmek kuru erik buruşuk, buruşukluk, yaşlılık, yaşlanma ifade edebilir.

“Rüyada Erik Görmek” için 4 yanıt

erik bahçesinde agaç altında yıgın halinde yeni toplanmış erikleri avuç avuç yıgında yukarıya dogru atıp oynuyordum

arkadaşım üç gündür rüyasında beni görüyormuş neden olabilir ve bugün rüyasında arkadaşım ve ben ikimiz erik ağacından erik toplamışız sonra sahibi gelmiş bizde kaçmışız

Rüyada erik ağacı görmek
Annem rüyasında erik ağacı görmüş ve benim erik sevdiğimi, erik yerken görmüş ama erik acıymış ne anlama gelir acaba?

Esra selam, rüyada erik ağacı görmek, erik yemek açıklaması sayfada yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir