Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Erik Toplamak

Rüyada erik toplamak neye delalettir?

Rüyamda lisede imişim, okul çıkışında arkadaşlarla okulun bahçesinde yemyeşil erik ağacı ve yemyeşil can eriği gördüm ve ağaçtan bir kaç avuç yeşil erik topladım. Bir yandan da ‘bu mevsimde erik ne alaka, herhalde hava güneşli ondan erikler çıktı’ falan diye konuşuyoruz.

Sonra tadına baktım, çok tatsızdı. Biraz daha ilerledikten sonra yine erik ağaçları vardı. Bu kez avuç avuç topluyorum, bir yandan da iki kız daha gelmiş onlarda erik yemek istediler, bende topladığım erikleri onlara verdim. Bir kaç tane de ben yedim pek tat alamayarak sonrada erikleri tükürerek ağzımdan atmaya çalıştım.

Name: esra
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:24
Medeni durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz:meraklı
Subject:erik
Anahtar kelimeler:erik

Rüyada erik topladığını görmek nasıl yorumlanır?

Esra nerhaba. Rüyanın iki ana unsuru var; mezun olduğu halde eski okuluna gittiğini görmek ve erik görmek.

Liseye gittiğini görmek, gerçek hayatında önünde hala kendini geliştireceğiniz, yeni şeyler öğreneceğiniz imkanlar olduğunu ve bunu başaracağını simgelemektedir.

Erik ağacı görmeniz ağacın durumu ile yorumlanır. Canlı, üzeri erikle dolu ağaç gelişim, başarı, mutluluk ifade ederken, kurumuş bir erik ağacı ise tersini simgeler.

Rüyada olmamış erik, yeşil erik görmek, arzu ettiğiniz sıhhat ve afiyete kavuşmak için kısa bir süre daha beklemeniz gerektiğini temsil eder. Rüyasında can eriği gören kısa sürede sevineceği bir haber alır. Erik toplamak, Erik topladığını görmek, hayallerinizi gerçekleştireceğiniz anlamına gelir. Rüyada erik yemek, erik yediğini gören kadın erkek evlat sahibi olur veya erkek evladından hayır görür. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada erikgörmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Erik Toplamak” için 2 yanıt

Rüyada erik topladığını görmek
Selam ben 7 aylik hamileyim, rüyamda rahmetli olan aneannemin evinde görüyorum kendimi ve erik ağacına benzer fakat sadece dallarini görüyorum ve bir kac tane erik topluyordum, erikler yesille sari aradi bir renkteydi bir tanesini yiyorum diger iki üçtanesini yanımda olan kişilere veriyorum ne anlama geldigini cok merak ettim simdiden teşekkür ederim

Rüyada erik yemek, erik yediğini gören kadın erkek evlat sahibi olur veya erkek evladından hayır görür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir