Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Erik Yemek

Rüyada yeşil erik yediğini görmek ne demek?

Rüyamda kendimi okulumda görüyorum. Bir poşet erik ile sınıfa giriyorum. Sevdiğim iki arkadaşım oturuyorlar başlarında da iki çocuk dikiliyor sürekli olarak bizi izliyorlar. Sadece birini tanıyorum. Eriklerin rengi yeşil, erikleri su dolu bir leğene koyup yemeğe başlıyoruz. Sonra kapının önünden geçen iki çocuk erikleri görüyor bende canları istemiştir diye “erik alın” diyorum. Leğene eğilip güzellerini arıyorlar ama kalmamış. Bende elimdeki iki güzel, iri eriği onlara veriyorum çok mutlu oluyorlar alıp gidiyorlar.

Daha sonra sınıftan çıkıp ilerlemeye başlıyorum benimle aynı sınıfta olmayan fakat tanıdığım ve pek sevmediğim bir arkadaşım belime sarılıp benimle konuşmaya başlıyor. Okuldan çıkıyoruz. Okulun önü yağmurdan dolayı çamur içinde. Ayağımda siyah renk topuklu ayakkabılar var çamurdan kirleniyorlar. Dedem beni almaya gelmiş okulun önünde bekliyor. Ona doğru ilerliyorum arabada tek anneannem ve dedemi görüyorum ama annem ve teyzemin olduğunu hissediyorum. Tam arabaya bineceğim ayakkabılarım ter temiz oluyor çok az bir kir kalıyor. Arkadaşım benden önce biniyor fakat birden tanığım bir çocuğa dönüşüyor. Çocuk bana bakıyor bir de elinde ki telefona ve çok üzgün. Gerçek hayatta aramızda bir şey geçti bu çocukla. 17, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada erik yemek yorumu

Rüyada yeşil erik görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatında kavuşmak istediğini sıhhat ve afiyete erişmesi için yerine getirmesi gereken bazı sorumlulukları olduğuna ve kısa bir süre daha beklemesi gerektiğine işaret eder. Rüyada yeşil erik yemek ise kişinin bunun bilincinde olduğunu ve bu konuda gayret sarf ettiğini gösterirken yakın bir zamanda alacağı güzel haberle bunlara kavuşacağına rivayet edilir. Rüyada birine erik vermek rüya sahibinin sahip olduğu fedakarlık, yardım severlik, iyilik gibi yüce vasıfları sebebiyle hep çevresinin takdirini kazanacağına, hayalleri ve dileklerinin gerçekleşeceğine, yaşamı boyunca mutlu, sağlık, zenginlik ve refahlı biçimde yaşamasına delalet eder.

Rüyada sevmediğin arkadaşının beline sarılması aslında hayatındaki tüm olumsuz duygu ve düşüncelerden uzaklaşmak, herkesle barışık olmak, daha fazla sevmek ve sevilmek hayallerine kavuşacağına delalet etmektedir. Çok ilginç bir şekilde çamurlu yolda yürümeniz de bazı negatif şeylerden arınma arzunuzu göstermektedir. Çünkü rüyada çamurlu yol görmek rüya sahibinin bazı iç temizlik ihtiyacı çektiğini olduğunu gösterir. Çamurlu yolda yürüdüğünü görmek, bir durum, sorun, veya ilişkinin sizi üzdüğünü ifade eder. Arkadaşının tanıdığın bir çocuğa dönüşmesi ise hayatında bir iletişim, görüşme, konuşma veya bir araya gelme hayalinin olduğunu anlatmaktadır.

“Rüyada Erik Yemek” için bir yanıt

Sayfanızı sosyal paylaşım sitemde paylaştım ve sözlü olarak da çevreme tavsiye ediyorum.Gerçekten gördüğüm en güzel ve en iç aydınlatıcı yorumları yapıyorsunuz.Teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir