Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Erişte Görmek

Rüyada erişte yemek neye işarettir?

Rüyamda eşimle yemek yiyoruz, yemekte erişte pişirmişim, balkonda erişte yiyoruz. Balkonun önünde bir su birikintisi var, 3 yaşındaki oğlum bu suyla oynuyor. Bahçede kafeste kocaman bir turuncu yılan varmış ama kafesinden çıkmış, yılanın bu suya  girdiğini görüyorum ve ben erkek kardeşimle oğlumu uyarıyorum, sudan çıkıyorlar, yılan suda kalıyor, daha sonra erkek kardeşimde erişte yemeye yanımıza geliyor. Eğitim durumum doktora, yaşım 35, bu rüyamı yorumlar mısınız? sevgiler.

Rüyada erişte görmek yorumu

Rüyada erişte görmek uzun ömürlü bir yaşam ve bolluk anlamlarını simgeler. Hanede bolluk ve bereketin uzun ömürlü olacağına rivayet edilir. Rüyada erişte yemek, erişte pişirmek, erişte yapmak sağlığınıza dikkat ettiğini ve daima bunun faydasını göreceğinize işaret eder.

Rüyada turuncu renk görülmesi kişinin hayatının her alanında tutkularını gösterir. Güneşin parlaklığı ve sıcaklık hissini yansıtır. Güçlü bir aktiflik etkisi verir. Dışa dönük, yaşam gücünü artıran bir anlam yaratır. Rüyada turuncu yılan görmek ise yaşamdaki tutkuların esiri olmaktan korktuğunuzu veya bir sebeple gizli korkular ya da bastırılmış endişelerin açığa çıkmaya başladığını temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir