Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Erkek Arkadaş Görmek

Rüyada erkek arkadaş görmek ne demektir?

Ben rüyamda erkek arkadaşımı görüyorum ve onun yanından ayrılıp eve gidiyorum ve tip olarak bir tanıdığıma benzeyen bir erkek tarafından evlenme muhabbetiyle karşılaşıyorum, ilk başta istemiyorum sonra erkek arkadaşımın yanına gidiyorum, onun ilgisizliğini görüp eve gittiğimde evlenmek mantıklı geliyor “tamam” diyorum ama erkek arkadaşımdan ayrılmak istemiyorum, zorda kalıyorum.

Ertesi gün düğün saati akşam 6 da diyorlar, bir gelinlik geliyor “yetişemem” diyorum, gelinliği beğenmiyorum, vazgeçiyorum, aklım sevgilimde kalıyor, gene buluşurum diyorum, sonra “vazgeçtim” diyorum “evlenmeyeceğim” diyorum, annem “vazgeçemezsin” diyor ve balkona çıkıyorum, karşımızdaki evde bana düğün hazırlığı yapılıyor, bir an gelinlik giyilmiş halde saçım yapılmış bir şekilde karşıdaki evin içinde oluyorum ve bir normal deftere imzayı atıyorum.

Evlendiğim adam belime sarılmış bir sıcaklık hissediyorum ona karşı uyandığımda bir tane abimizle karşılaştım ve beni rüyasında gördüğü, erkek arkadaşımdan kaçtığımı arkamdan bağırdığı sonra merdivenlerden zıplayarak geldiğimi sonra göle atlayacağımı görüyor “atlama” diyor ve ben atlıyorum, yüzme bilmediğim için arkamdan atlıyor ve suda yüzdüğümü görüyor ve madem yüzme biliyorsun beni niye suya atlattın diyor, bunların manası neye işarettir?

Rüyada erkek arkadaş görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada erkek arkadaşı görmekRüyada erkek arkadaşı görmek erkek arkadaşını görmek onunla uyanık yaşamınızdaki ilişkiniz konusunda, onun hakkında neler hissettiğiniz hususunda bilgiler verir. Rüyada erkek arkadaşı ile tartışmak, kavga etmek, küsmek, tartıştığını, kavga ettiğini, küstüğünü görmek, erkek arkadaşınızın gerçek yaşamınızda kendinizi tam olarak ifade etmenize izin vermediğini, sizi dinlemediğini simgeler.

Rüyada erkek arkadaşıyla buluşmak,  yürümek, onunla gezmek, dolaşmak, eğlenmek, el ele tutuşmak uyanık yaşamınızda erkek arkadaşınız ile ilişkinizde kimi pürüzler olduğunu ancak her şeye rağmen bu ilişkinin gitmesine izin verdiğinizi ifade eder. Erkek arkadaşla öpüşmek, arkadaşıyla öpüştüğünü görmek, onun varlığını her zaman yanınızda hissetmek istediğinizi işaret eder. Erkek arkadaşıyla konuşmak, sohbet etmek, telefonda konuşmak, konuştuğunu görmek, hayatta küçük şeyleri paylaşarak büyük mutluluklar elde etmeyi başardığınızı simgeler. Erkek arkadaşı ile sevişmek, seviştiğini görmek, ilişkinizde kimi güvensizlikleri işaret eder

Erkek arkadaşın hasta olduğunu, ameliyat olduğunu veya kaza geçirdiğini görmek değişen bir durum karşısında kimi endişe ve korkulara kapıldığınızı simgeler. Erkek arkadaşının öldüğünü, arkadaşın ölmüş olduğunu görmek ilişkinizde kimi sorunlar yaşadığınızı ve arkadaşınızı gereksiz yere suçlamaya son vermeniz gerektiğini temsil eder. Erkek arkadaşının terk ettiğini, aldattığını görmek arkadaşınızla kimi güven ve iletişim sorunları yaşadığınızı temsil eder. Rüyada erkek arkadaşı terk etmek, arkadaşını terk ettiğini, ondan ayrıldığını görmek gerçek yaşamınızda bir kaybetme korkusu içinde olduğunuzu işaret eder.

“Rüyada Erkek Arkadaş Görmek” için 8 yanıt

Rüyada erkek arkadaşının başka kızlarla konuştuğunu görmek
Benim 2.5 yıldır konuştuğum bir erkek arkadaşım var ve ilişkimiz bir dargın bir barışık gitmekte. Ben bir kaç gündür hemen hemen aynı rüyaları görüyorum, rüyamda erkek arkadaşımı hep başka kızlarla konuştuğunu görüyorum. Bu ne demek?

Rüyada karşılıksız sevdiği erkeği görmek
Ben 2 yıldır birini seviyorum ama o erkek arkadaş beni sevmiyor fakat ben yine de umutluyum. Rüyamda onunla beraber yürüyorduk, bana el ele tutuşmayı göstermek için elimi tuttu. Bu ne anlama geliyor? Yani beraber olacak mıyız? Lütfen yardım edin!

anlamı ileride beraber olacağıniza işarettir ama kısa bir süre sadece daha sonra anlaşamıyarak ayrılacakşinız

Rüyada erkek arkadaşının annesini görmek
Merhabalar. Rüyamda erkek arkadaşımın annesi anneannemin evine gelmiş, annem ben ve kaynanam beraberiz. Annemle tanışıyorlar ve çok iyi anlaşıyorlar. Bahçeden ağaçtan meyve yiyor kaynanam. Hava çok güzel sıcak. Muhabbet ediyorlar, gülüyorlar, eğleniyorlar. Ben çok mutlu oluyorum. Diyorum ki içimden “erkek arkadaşıma söyleyeyim bunlar çok iyi anlaştılar” diye. Erkek arkadaşımda iş yerindeymiş, çalışıyormuş. Bu neye işarettir?
adı:ezgi, bayan, 22 yaşında, ruh hali: unutkan , kararsız şu sıralar

Ezgi selam,
Rüyanız, senaryo pozitif olarak anılan rüya çeşididir. Böyle rüyalar, gören kişinin aslında görmek, hissetmek istediği şeylerin beyin tarafından senaryolaştırılıp uykuda canlandırılmasıdır. Bu türden rüyalar kişinin kendini iyi hissetmesi için beyin tarafından üretilebilmektedir. Sonuç olarak rüyanızın bir anlamı, bir mesajı yoktur, görmek istediklerinizi gördünüz. İnşallah her şey dilediğiniz gibi olur.

Normal arkadasim var, muhabbet ediyoruz arada onunla, ruyamda sarilarak sanki sevgili gibi oturdugumuzu gordum. Bu arada arkadasim erkek.

Rüyada anneannemin evinde bi erkekle tanışıyorum ufak bi tartışma oluyor sonra bi anda sevgili oluyoruz onun evleceğim adam olduğunu hissediyorum namaz kılmaya gidiyoruz beraber eğleniyoruz orda sonra akrabalarım ve ailem geliyor onlar görüyor Bn onu yanağından öpüyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir