Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Erkek Arkadaşı Sınıfın Kapısında Görmek

Rüyada erkek arkadaşını sınıfın kapısında görmek nedir?

Rüyamda okuldayım ve okulun ust katları bombos, içerisi gündüz karanlıgı her yer, nereye doğru gıtsem hatam sonucu ayrıldıgım ve yuzyuze gelmekten sureklı kacındıgım eski erkek arkadaşımı gördüm, sınıf kapısına yaslanmıs bana bakıyor.

Yolumdan donup başka tarafa yonelıyorum onume cıkıyor. Konusmadıgım onun yakın arkadası da benle yavastan muhabbete gırmeye baslıyor. Ortak arkadasımızla muhabbet sırasında bırıyle cıkıyormuyum, hayatımda biri var mı bunu ogrenmeye calısıyor. Sozde benle barısmak ıstıyormus, hataları unutmak zor olmus ama benı unutamamıs.

Yorumlanmasını rıca ediyorum çünkü bahsettıgım gıbı benim hatam yüzündendı ve suan yüzüne bıle bakamıyorum acaba bana bir ısaretmıdır bu barısmak ıcın?

Rüyada erkek arkadaşı sınıfın kapısında görmek yorumu

Rüyanız kişisel gelişiminizi henüz tamamlayamadığını işaret etmektedir. Bildiğiniz gibi okullar eğitim kurumlarıdır. Okullarda eğitim alırız, kendimizi geliştiririz. Eski erkek arkadaşınızı okulda üstelik sınıfın kapısında görmeniz eğitim, kendini geliştirmeyi ifade etmektedir.

Kendinizi geliştirme konusunda yol aldığınız görülüyor, hatanızı kabul etmeniz bunu gösteriyor.

Rüyanız arkadaşınızla yeniden barışma konusunda bir mesaj vermiyor. O da, sizde olgunlaştıkça, yanlışlarınızı, hatalarınızı anladıkça her şey daha güzel olacaktır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada arkadaş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Erkek Arkadaşı Sınıfın Kapısında Görmek” için 2 yanıt

Rüyada arkadaşını okulda görmek neye işarettir
17 yaşındayım, iki buçuk yıldır sevdiğim bir çocuk var. Ona sevdiğimi söyledim ama ilgilenmediğini söyledi.
Rüyamda bir okuldaydım sınıfların önünden geçiyordum, tek başıma sınıflardan birinde onu görüyorum bir kızın iki elini birden tutmuş. Kızla gülerek birbirlerine bakıyorlar.
Bir kaç kere daha sınıfın önünden geçerken gördüm bunları, sonra içeri girdiğimde ikisi de ayrı sıralarda oturuyorlardı. Girdim sınıfa ağlamaklı bir sesle “Ayşe hocayı gördünüz mü? burada mı?” diye sordum. Sevdiğim çocukta öyle bana baktı bende ona. sonra uyandım. yorumlarsanız çok sevinirim.
Kimden: blueberry
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:17
Medeni Durumunuz:bekar
Anahtar kelimeler: el ele, platonik, aşk
Şu anki ruh haliniz: sakin

Bu yazdıklarınız ve gördüğünüz rüya ileride kahkahalarla güleceğiniz, belki utanacağınız, “ben nasıl böyle aptallık yapmışım, böyle davranmışım” diyeceğiniz, belkide utanıp, yüzünüzü kızartacak gençlik davranışları, rüyalarıdır.
Bu yazdıklarıma sakın kızmayın, gücenmeyin ya da utanmayın. Bunlar sadece sizin değil, çok küçük bir kısmı hariç tüm gençlerin yaşadığı şeylerdir. Sadece çocuğu ile arkadaş olmayı başaran anne babaların çocukları ya da kaliteli rehber öğretmene sahip olan özel okul çocukları bu dönemleri kolay atlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir