Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Erkek Arkadaşın Ağladığını Görmek

Rüyada erkek arkadaşın ağladığını görmek neye delalet eder?

Rüyamda erkek arkadaşımın ağladığını gördüm. Erkek arkadaşımdan yeni ayrıldım, aynı gün içinde 2 rüya gördüm. Birinci rüyamda erkek arkadaşım bir mezarlıkta mezarın başında oturuyor ve ben de o mezarlığın dışında ayaktayım, ona yalvarıyorum “dön” diye ama benimle pek ilgilenmiyor.

İkincisinde ise birbirimize bakıyoruz ve onun sadece sağ gözünden yaş geliyor. Anlam veremedim, şimdiden teşekkürler. Merve. 24 yaşında bekar bayanım.

Rüyada erkek arkadaşın ağlaması nasıl yorumlanır?

Merve merhaba. Sevdiklerini kaybeden, ondan ayrılan kişiler, sevdiği kişiyi sık sık rüyalarında görürler, bu vicdan azabı çoğu zamanda pişmanlık işaretidir. Daha fazla bilgiyi ağlamak rüya tabirleri sayfasında  bulabilirsiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ağlamak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Erkek Arkadaşın Ağladığını Görmek” için 4 yanıt

Rüyada arkadaşının telefonda ağladığını görmek
Rüyamda erkek arkadaşımla telefonda konuşuyordum, fakat sesi ağlıyor gibi geliyordu “neyin var” diye sorduğumda kendi değilde başka biri cevapladı. Annesi yolda ölmüş bir genç görmüş ve ağlıyormuş, o da o yüzden etkilenmiş.
26, Kadın, Boşanmış, Çalışmıyor, karışık

Rüyada erkek arkadaşınızın ağladığını görmeniz gerçek yaşamınızda duygusal dengeyi yeniden sağlamak için gecikmeden bir şeyler yapmanız gerektiğini temsil eder. Bu sanki size bir ders verme, hatırlatma yapma görevi yapmakta, dengenizi kuramazsanız sizde ağlarsınız manası taşımaktadır. Bu rüya rüyada ağladığını gördüğünüz kişi ile yakınlığınız ile de alakalıdır ve aranızdaki ilişkiyi gözden geçirmeniz gerekebilir. Bu kişi yaşamınızı etkileyen biri ise onun etkilerini araştırmak gerekebilir.

Çok hatırlamıyorum ama tek gördüğüm şu; rüyamda erkek arkadaşımı hayal meyal hatırlıyorum, yanında da bir kız vardı ama bir köpek onların üzerine koşuyordu ki birden önüne atladım, köpek beni ısırıyor acı içindeydim ve “gidin” diye bağırıyordum ağlıyordum birden uyandım.

Esra merhaba,
Rüyanda erkek arkadaşını görmüş olman, onunla uyanık yaşamınızdaki ilişkiniz konusunda, onun hakkında neler hissettiğin konusunda bilgi verir. Bakınız erkek arkadaşı görmek rüya tabiri sayfası. Onun yanında bir kız görmen sanki aranızda bir güven sorunu ya da kıskançlık olduğunu anlatmaktadır. Senin kendini köpeğin önüne atıp onu koruman bu ilişkide senin fedakarlık yaptığını temsil ederken köpeğin seni ısırması ise bir arkadaşının sebep olacağı bir sıkıntı yaşayacağına işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir