Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Erkek Arkadaşın Ailesini Görmek

Rüyada erkek arkadaşın ailesini görmek nedir?

Merhabalar. Ben geçen gece gördüm bu rüyayı. Ayrıldığım bir erkek arkadaşımın ailesi rüyama girdi. Rüyamda sevdiğim adamın aile fertlerini görüyorum. (Daha önce hiç tanışmadığım aile fertleri. Bana anlatılandan çok farklılar. Modernler. ) Anne , Abla ve birde erkek 30-40 yaşlarında abla ve erkek . Bu üç fert benimle tanışmaya geliyor. Belli bir süre yanımdalar . Sonra başka bir mekan oluveriyor bulunduğumuz ortam. Fazla konuşmuyoruz.

Bir eczanede bu kişiler masada oturuyorlar ve bana bakıyorlar ama konuşmalar yok hatırımda. Sevdiğim adam yok yanlarında. Sonra bir ev bir dükkan görüyorum. Ev yeni inşaatı bitmiş lüks ve çok güzel. Biri bakkal dükkanı işletiyor sanırım benim ama emin değilim bir başkası da olabilir. Aynı zamanda çok büyük ve geniş bir dükkanımız daha var. Boya ve kuaför dükkanı olacakmış (Ben mühendisim çalışıyorum. ) Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Gönderen kolanya

Rüyada erkek arkadaşın ailesini görmek yorumu

Merhaba, rüyanız eski arkadaş, eski sevgiliyi rüyada görmek kategorisinde ele alınırsa rüyanız ayrıldığını kişiyle aranızda halledilmemiş kimi şeyler, konuşulmamış kimi konular olduğunu simgeler ve bu iç muhasebeden kimi dersler çıkarmanız gerektiğini işaret eder. Rüyanızdaki arkadaşınızın ailesi, gerçek yaşamda arkadaşınızla olan kopmanın nedenleri hakkında size bir ipucu verebilir.

Normal şartlarda rüyada erkek arkadaşın ailesini görmek, erkek arkadaşınızla ilişkinizin yeni bir safhaya girdiğini, birbirinizi daha iyi tanımaya başlayacağınızı, birbirinizin bilmediğiniz yeni yönlerini öğreneceğinizi temsil eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada arkadaş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Erkek Arkadaşın Ailesini Görmek” için 14 yanıt

annem rüyasında eski erkek arkadaşımın evine babamla birlikte gitmiş ve ailesiyle tanışmış, annesi anneme “biz size gelicektik ama biz evde yokuz dediniz gelemedik” demiş, annem ordayken akrabaları gelmiş bizim konumuzu açmışlar ve birden erkek arkadaşım sinirlenmiş, ağlamaya başlamış, sonra annemler ordan çıkmışlar ve uyanmış ben bu rüyanın anlamını çok merak ediyorum bana cevap verirmisin lütfen

ben ciddi düşündüğüm erkek arkadaşımın annesini ve kızını gördüm annesinin elini öpüyordum ne anlama gelir ? teşekkürler şimdiden.

Berna selam, Erkek arkadaşının annesini ve kızını (sanırım arkadaşının kız kardeşini kastediyorsun) görmen, arkadaşınla ilişkinin yeni bir aşamaya geçtiğini göstermektedir.

Ben rüyamda hala ilişkim devam eden erkek arkadaşımın ailesini gördüm, beni istemeye geliyorlardı ve ellerini öpüyordum, ailesi bana “güzel kızım” diyerek sarılıyordu. erkek arkadaşımla sözleniyordum. Arkadaşım yakında askere gidecek acaba yorumu alabilir miyim? teşekkürler

Kübra merhaba,
Rüyan hakkında detaylı bilgileri rüyada kız istendiğini görmek ve rüyada sözlenmek sayfalarında araştırabilirsin.

Ben geçen gece rüyamda erkek arkadaşımın evine gittiğimi gördüm yanımda da kuzenim vardı . annesiyle yengesiyle tanıştım daha sonra herkes gelmeye başladı bütün akrabaları arkadaşları fakat erkek arkadaşım yoktu onun gelmesini bekliyordum ancak ondan hariç herkes gelmişti. benimde bütün akrabalarım gelmişti sanki benden habersiz isteme gibi bir durum oluyordu . yorumlarınızı alabilir miyim lütfen.

Sema merhaba,
Rüyanda erkek arkadaşının evine gitmen hakkında açıklama sayfada yer almaktadır. Kız isteme durumları hakkında açıklamayı kız istemek rüya tabiri sayfasında okuyunuz.

Rüyada erkek arkadaşın eski eşiyle konuştuğunu görmek ne demek
Erkek arkadaşımı eski eşiyle çok yüksek bir binanın çatı katında önce telle konuşurken gördüm, sonra birden baktığımda kadında çatı katında idi ben konuşuyordum, tabii ki önce erkek arkadaşımla telefon gelince yanından ayrıldım sonra bir baktım kadın ben onları dinledim arkadan ve sonra terasa doğru kadın geldiğinde onu gormek icin bende olduğu yere gittim yüzünu net gordum yani yarısını burnu büyüktü biraz, saçları da sarı ve sinirliydi, gözgöze geldik.
Name: ayten
Cinsiyetiniz: kadin
Yaşınız: 36
Medeni durumunuz: sozlu
Şu anki ruh haliniz: endiseli
Subject: erkek arkadasim
Anahtar kelimeler: sarı saç.

Ayten merhaba,
Sayfada anlatıldığı gibi rüyada erkek arkadaşını görmek, onunla uyanık yaşamınızdaki ilişkiniz konusunda, onun hakkında neler hissettiğiniz husunda bilgiler verir.
Sizin onu çatıda görmeniz sıcak, verimli ve kaliteli bir yaşamı ifade ederken yanında kızgın bir şekilde eski eşini görmeniz ise bu yaşama kavuşmak için halletmeniz, konuşmanız gereken bazı konulara işaret etmektedir.

Merhaba rüyamda bir süresir konuşmadığım erkek arkadaşı mı yengesiyle. Bir kanepede uzanırken gördüm ve bende erkek arkadaşımın abisiyle evliydim bu demek oluyor teşekkür ederim

Merhaba.Ben erkek arkadaşımın ailesiyle birlikte bize geldiğini gördüm ama ailelerimiz önceden tanışıyorlarmış ve bizim ilişkimizi bilmiyorlar. Yardım ederseniz sevinirim aklıma takıldı.

Merhaba Erkek arkadaşım rüyamda bana ailesine ait bir Fotograf gösteriyor, Anne + Baba + Erkek kardeş bir davet sofrasında çekilmiş bir resim

Merhaba, benim bugün rüyamda erkek arkadaşımın ailesi beni istemeye bize gelmislerdi, babamla erkek arkadaşımın babası konuşuyordu, %90 beni verdiklerini hatırlıyorum. Rica etsem yorumlar misiniz?

Merhabalar öncelikle, benden ayrılan ama peşini bırakmadığım erkek arkadaşımın rüyamda evine gidiyorum annesi salonda uyuyor ve biz konuşurken uyanıyor. Annesi ”Bu kim ” diyor ve arkadaşım benim ismimi söylüyor. Annesi ”Evlen bu kızla ”diyor. Bu rüyanın anlamı ne olabilir? Teşekkür ederim şimdiden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir