Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Erkek Arkadaşın Eski Sevgilisini Görmek

Rüyada erkek arkadaşın eski sevgilisi neye işarettir?

Erkek arkadaşımla bir buçuk yıldır birlikteyiz, bu güne kadar defalarca sorun, kavga, bir çok olaylar yaşandı. Benden önce birlikte olduğu bir kız arkadaşı vardı, çok seviyordu onu. Dün gece rüyamda sevgilimin eski sevgilisi bana ve erkek arkadaşıma takip isteği yolluyordu, yazdığım zaman onunla yeniden birlikte olmak istediğini ve olacağını söylüyordu. Erkek arkadaşımın kulağına bu gidince ve görünce aklı ona kayıyordu.

Bir takım olaylar yaşanıyordu, tam hatırlayamıyorum ama ona döneceğini düşünüyordum. Bana soğuk olmaya başladı, kafasında soru işaretleri olduğunu söylüyordu ve erkek arkadaşımın kucağında sanırım erkek bir bebek vardı, beyazlı mavili bebek battaniyesine sarılı. Daha sonra eski sevgilisi erkek arkadaşımın yanına gidip elini omzuna atıp kendine çekip “mutlu olucaz” diyordu. 17 yaşındayım.

Rüyada erkek arkadaşın eski sevgilisini görmek nasıl yorumlanır?

Sevgili okurum, benzer bir rüya sevgilinin eski sevgilisini görmek sayfasında yer almaktadır. Senaryo farklı olsa da temel unsur partnerin eski sevgilisini görmektir, lütfen inceleyin. Bu tür rüyalar rüya sahibinin sevdiği kişiyi kıskanması, onu elden kaçırma stresi yaşaması ya da ona daha yakın olma isteği duyduğu zamanlarda ortaya çıkmaktadır.

Rüyanın devamında gelişen olaylar özellikle de sevgilinin kucağındaki bebek aslında onunla yeni bir başlangıç yapıp, yeni mutluluklar yaşanabileceğini temsil ederken bebeğin sarıldığı mavi beyaz battaniye ise bu yeni sayfanın aydınlık ve huzur verici olacağını anlatmaktadır. Her şey gönlünüzce olsun.

“Rüyada Erkek Arkadaşın Eski Sevgilisini Görmek” için bir yanıt

Rüyada erkek arkadaşını görmek, onun eski arkadaşı ya da onun eski sevgilisi hakkındaki rüyalarınızı ve bunların sonuçlarını lütfen dostlarımızla paylaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir